Civic FD6 Subap ayari

Öncelikle herkeze hayir gunler 2010 model 110 bin km honda fd6 aracim var arac durduk yere asiri yuksek yakit yakmaya basladi normal sanayi ustasina goturdum bilgisayar a bağladı hic bir problem cikmadi sensörlerde vs. subap ayari gerekli oldugunu söyledi bulunduğum bolgede servis yok subap ayarini her usta yapabilirmi icim rahat yaptırabilirmiyim bu ustaya sizce. Ayrıca bu model bu km de ki aracin emme ve egzos subap ayarlari kac olmasi gerekir bilen biri yardımcı olursa buyuk sevap isler ltfn

ASUS_Z01RD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Subap ayarını Honda ustası yaparsa daha isabetli olur. Bazen yanlış yapılıyor. Tekrardan ayar yaptırmak durumunda kalınıyor. Bu konu size fikir verir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2008
Öncelikle herkeze hayir gunler 2010 model 110 bin km honda fd6 aracim var arac durduk yere asiri yuksek yakit yakmaya basladi normal sanayi ustasina goturdum bilgisayar a bağladı hic bir problem cikmadi sensörlerde vs. subap ayari gerekli oldugunu söyledi bulunduğum bolgede servis yok subap ayarini her usta yapabilirmi icim rahat yaptırabilirmiyim bu ustaya sizce. Ayrıca bu model bu km de ki aracin emme ve egzos subap ayarlari kac olmasi gerekir bilen biri yardımcı olursa buyuk sevap isler ltfn

ASUS_Z01RD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
slm benim de başıma geldi tüp varsa map sensörü bunu her usta anlamıyo değiştirdim düzeldi tecrübeyle sabit ben benzinli biniyorum şhir içi 80kr-1 lira arası yakıyo

Geri