Civic FD6 Subap ayarı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçen sene 300 tl. istiyorlardı. Şimdi 400 tl. olabilir. Servisten servisede değişebiliyor. Külbütör contasını direk değiştiriyorlar. Buda haliyle fiyat yükselten bir konu dikkat edin. Conta yumuşak ve kopma yoksa silikon ile tekrar yapıştırılabilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2010
Geçen sene 300 tl. istiyorlardı. Şimdi 400 tl. olabilir. Servisten servisede değişebiliyor. Külbütör contasını direk değiştiriyorlar. Buda haliyle fiyat yükselten bir konu dikkat edin. Conta yumuşak ve kopma yoksa silikon ile tekrar yapıştırılabilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Anladım çok teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
İş yerinden bir arkadaşımın Honda servisinde tanıdığı varmış. Sübap ayarı konusunda özellikle uyarmış getirdiğinde haberim olsun ayarı ben yapayım yoksa sallayabilirler iyi olmaz vs demiş. Bunu duyduktan sonra acayip soğudum şu sübap ayarı konusundan.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İş yerinden bir arkadaşımın Honda servisinde tanıdığı varmış. Sübap ayarı konusunda özellikle uyarmış getirdiğinde haberim olsun ayarı ben yapayım yoksa sallayabilirler iyi olmaz vs demiş. Bunu duyduktan sonra acayip soğudum şu sübap ayarı konusundan.
Genelde bahşiş almak içinde ben yapayım diyorlar, hatta araçla ilgili biriyseniz serviste işlemi yapan teknisyen özellikle sizi bekleyebiliyor :)

Aracınız
Yıllardır farklı marka araçlarla servise giderim. Hiçbir zaman müşteri temsilcisi dışında kimseyle iletişimim olmadı.

Sadece 1 kere Honda'mı servisten alırken küçük bir memnuniyetsizliğim oldu. Onun içinde telefonla arayıp kırk defa özür dilediler.

Aracımın bej renk olan halı paspasları simsiyah olmuştu. Yıkatınca temizlendi ama işte servisin bunu düşünüp kontrol etmesi gerekir teslim sırasında.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Ahmet AYDEMİR
Aracınız
Civic FC5 2018
Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2010
Ne yapacağımızı şaşırır olduk

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri