Sunroof a cam filmi

Değerli arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var , sunroof a film çektirmeyi tavsiye eder misiniz? Olumlu olumsuz yanları nelerdir ?camlara çektirdim ama sunroof ta kararsız kaldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba ; Sunroof zaten renkli cam , bende yaptıracaktım ama yapacak arkadaş sıkılan su benzeri sıvının tavanı kirlettiğini söyledi bende vazgeçtim .

Sadece hayal et

kayhanbozkus

0
Yönetici
Merhaba ; Sunroof zaten renkli cam , bende yaptıracaktım ama yapacak arkadaş sıkılan su benzeri sıvının tavanı kirlettiğini söyledi bende vazgeçtim .

Sadece hayal et
Mantikli cunku cam filmi cekilirken kapilar falan sirilsiklam oluyor hele bi de zalım bi tuningcinin eline dustuysen yandin. Bir de tavan ki hic ugrasmamak lazim.

Beyaz Can'dır !

2004 Civic VTEC ES - 06 HA 5741
2013 Civic Elegance - 06 ES 087

Arakadaşlar değerli fikirleriniz için çok teşekkürler , daha sonra dikkatlice baktım, sunroof zaten renkli cam. Vazgeçtim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba.

Geçen yıl aracı sıfır aldığımda bende düşünmemiştim ve sadece camlara çektirmiştim. Hatta geçenlerde arka camı tam koyu hale getirttim(film üstüne film).

Fakat sunroof hernekadar koyu cam olsada içeriye aynı beyaz camın ışığını veriyor. Heleki yazın ve deniz kenarıysa tam bir felaket oluyor. Sırf sıcak yüzünden deniz kenarında çuğu kişi sürgülü döşemeyi hiç açamıyor.

Bence sıcaktan güneşten çok rahatsızsanız ve deniz kenarında bulunuyorsanız kesinlikle ısı özellikli olanların 1-2 nurarasından düşünün derim. Filmi çekerken yanında durun ve havlu, örtü gibi şeylerle zaten maskeleme yapılır yada siz yaparsınız. Birde alıştırma çok uzun sürmeyecek çünkü cam düze yakın ve ulaşılması kolay bir yerde.

Karar Sizin :)

Geri