Sunroof ayarı hk.

Arkadaşlar sunroof kapandığında çok az aşağıda kalıyo elle dokunduğumda çok bariz belli oluyo aşağıda olduğu muadili civic ile karşılastırdım diğerleri sıfır pürüz olcak şekilde kapanıyo müsait olduğumda fotoğraf yüklerim peki bunun bi ayarı falan var mı çünkü yavaş yavaş durdura kapattığımda sıfır kapatabiliyorum kısacası sunroof nerde duracağını bilmiyo

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=5494]XRedkitX[/MENTION] ayarı vs. yok. Bozulmuştur ray ayarı. Garantideyse araç servise götürün ücretsiz yaparlar.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=5494]XRedkitX[/MENTION] ayardan kastım içeriden elektronik olarak kullanıcının öyle yapayım böyle yapayım diye ayar yapamazsın anlamında dedim.

Ray ayarı kısmı dediğim eski tip telefonlar vardıya kızaklı samsung E250 gibi. Onların kızakları gibi düşün sunroofuda onun bir ayarı var senin benim yapamayacağımız şey yani. O bozulmuştur yada plastik bir aksan var ise orda o parça yerinden çıkmıştır/kırılmıştır. Bu yüzden fazla gidiyordur sunroof.

Fazla değil az gidiyo hocam tavandan aşağıda kalıyo neyse zaten kilometre oldu 49bin beni anca servis paklar

Geri