Sunroof Camı Hakkında

Aracınız
Merhaba Sunroof camının kenarındaki lastik koptu servise götürdüm kullanıcı hatası olduğunu ve garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler sebebide yıkama esnasında su tabancasının yanlış açı ile araca tutulmasıymış. sonuç olarak lastik tek başına değişmiyor camla birlikte değişiyor servisteki fiyatıda 5000 tl civarında ben dışarda çıkmasını buldum sizlere sormak istediğim daha önce sunroof camı sökeniniz oldumu hiç sadece camı sökmek için tavan döşemesinde vs. herhangi bir sökme işlemi yapılıyormu yoksa tek başına cam sökülebiliyormu? bilgi verirseniz çok sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] Çatlamayı önlemek için uv korumalı plastik bakım ürünleri kullanır iseniz, yeni çatlakların önüne geçebilirsiniz.

Aluexpresten aldığımız fitili uyguladık.sonuç tam üstüne oturdu ve muazzam bir yapışma gücü var.sarruf fitilinin üstünü kapatmış olduk.10 tl ye 5binlik sanroof mekanizmasını değişmesi derdinden kurtulduk.honda çözüm bulamiyorsa servis olarak utansinlar

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] Hocam fitilin takılmış halinin resimlerini uygun bir zaman yükler misin?

Geri