SUNROOF dan su alıyor

mert11

0
Arkadaşlar Bu gün sunroof tamircisine gittim.fitilden kanala su iniyor dedim.Oda hepsinde iner bu her araçta aynıdır dedi.Önemli olan su kanallarının açık olmasıdır dedi. Çubuk tel soktu dört kanala ve temizledi.Birde arka taraf hafif aşağıdaydı onu ayarladı. sorun yok dedi. çok ilgili bir usta tavsiye ederim. Birde aracı rampalada park etmeyin dedi kanala inen su eğimli olduğu için su içeri girer dedi.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Son düzenleme:
Arkadaşlar Bu gün sunroof tamircisine gittim.fitilden kanala su iniyor dedim.Oda hepsinde iner bu her araçta aynıdır dedi.Önemli olan su kanallarının açık olmasıdır dedi. Çubuk tel soktu dört kanala ve temizledi.Birde arka taraf hafif aşağıdaydı onu ayarladı. sorun yok dedi. çok ilgili bir usta tavsiye ederim. Birde aracı rampalada park etmeyin dedi kanala inen su eğimli olduğu için su içeri girer dedi.

FD6 ELEGANCE AT 2010
Arka tarafının aşağıda olmasını nasıl ayarladı aynı sorun bende de var

mert11

0
Normalde fitil su almaz.kanal güvenlik için var.fitil yırtık yada delik yada tam oturmuyor

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
normalde fitil su almaz demiştiniz. Bende sizin gibi sanmıştım ama usta her arabanın fitili su alır diyor önemli olan su tahliye kanallarının açık olması dedi

FD6 ELEGANCE AT 2010

İsterseniz denemeyle bunu görmek mümkün arabayı yıkayın su çekilince sanrouf kanalına bakın su goruyormusunyz ben hiç şahit olmadim

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri