Sunroof fitil yırtılması hakkında düşünceleriniz

caran

0
Aranıza bu ay almış olduğum 2018 model temmuz çıkışlı civic exe lpg ile yeni katıldım. Yorumlarınızdan Toyota corolla d4d den sonra iyi yaptığımı düşünüyorum. İlgi ile paylaşımlarınızı takip ediyorum. Fitil arızası forumda kopma parçalanma sorunu ile yer alıyor. Nedeni ile ilgili servisler kullanıcı hatası demişler ve garantiye kapsamına alınmamış. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için hatayı iyi tespit etmeliyiz. Malzeme kalitesi ise servisleri sıkıştıralım yok değil tazyikli su ile yıkama, yüksek hızda veya üreticinin öngörmediği bir süreçte sunroof açmak için zorlanmasımıdır? Anlamaya ve kullanıcı olarak dikkat etmek için öğrenmeye çalışıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Selamlar saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arabayı aldığımın ertesi günü farkettim yırtığı önceki gün serviste yıkanmıştı zaten. Yani yapmışsa onlar yapmıştır. Değişim için henüz bir girişimim olmadı. Şuanlık sadece gözüm takılıyor yoksa çok rahatsız edici değil.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bence yıkama tabancası ile yırtılan fitil ile malzeme kalitesinden dolayı zaman içerisinde bozulan fitil bir birinden farklı yapıda ve ayırt edilebilir seviyede olacaktır.

Arabayı aldığımın ertesi günü farkettim yırtığı önceki gün serviste yıkanmıştı zaten. Yani yapmışsa onlar yapmıştır. Değişim için henüz bir girişimim olmadı. Şuanlık sadece gözüm takılıyor yoksa çok rahatsız edici değil.

Su sızdırmazlığı bozulmasa bari

Hali hazırda konu le ilgili bir başlık varken böyle bir konu neden açıyorsunuz acaba merak ettim?

yırtık tam olarak nerede hocam?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hali hazırda konu le ilgili bir başlık varken böyle bir konu neden açıyorsunuz acaba merak ettim?

Merakınızı gidereyim. Ön yazıda aranızda yeni olduğumu yazmıştım. Bilemediğinden açtım. Evet bu konuda yazılanları buldum oradan devam etmek doğru olurdu. Ama oradada konu kilit durumda

biran önce değişim için başvur bence hocam. fitil değişimi ile servis yetkilisi ile bir görüşmem olmuştu, başlarda garantiden değiştiriyorlarmış fakat çok yoğun değişim geldiği için, fabrika kullanıcı hatası diyerek değişimi reddediyormuş. beklemen senin zararına olur, hemen servise git derim.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri