Surucu koltugu oynuyor

Arkadaslar bir sureden beri bir sey dikkatimi cekiyor. Tumseklere hizli girdigimde koltuk sanki yerinden oynuyor, bosluk yapmis gibi. Yolcu koltugunda boyle bir sorun yok. Boyle bir problemle karsilasan oldumu acaba?
Tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Yarin servise ugrayacagim fakat burdan sormak istedim.

maselz

0
Aracınız
Gelişmelerden bizide haberdar et hocam.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aynen. Sanki beni direksiyona atacakmış gibi hissediyorum :) ön yolcu koltuğu da boşken titriyor

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen taş döşemeli yollara girince arabadan soğuyorum. Yolcu koltuğu sallanıyor ve ses yapıyor ama daha kötüsü var bende. Sürücü emniyet kemerinin yuvasından şıngır şıngır ses geliyor. Servis normal dedi içinde bilye varmışta ondanmış falan filan :) Ee yolcu emniyet kemerinde yok mu bu bilyeler dedim ama o az kullanıldığı için ondan ses gelmiyormuş. Neyse dedim geçtim. Üç kere klima motoru değişti hala aynı ses geliyor ondanda (fan sürtemesi gibi bişey). Bu ses tabi her daim geliyor yolla alakası yok duymuyorum artık alıştım gibi :)

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aynen taş döşemeli yollara girince arabadan soğuyorum. Yolcu koltuğu sallanıyor ve ses yapıyor ama daha kötüsü var bende. Sürücü emniyet kemerinin yuvasından şıngır şıngır ses geliyor. Servis normal dedi içinde bilye varmışta ondanmış falan filan :) Ee yolcu emniyet kemerinde yok mu bu bilyeler dedim ama o az kullanıldığı için ondan ses gelmiyormuş. Neyse dedim geçtim. Üç kere klima motoru değişti hala aynı ses geliyor ondanda (fan sürtemesi gibi bişey). Bu ses tabi her daim geliyor yolla alakası yok duymuyorum artık alıştım gibi :)

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu servislerde verilen cevapları kitap haline getirsen yok satar adamlar bu açıklamaları birde inanarak yapıyorlar bilye varmış he içinde :D :D

Bugun servise gittim, gorunurdeki vidalarda gevseme yokmus. Koltugu sokup bakacaklar, gerekirse degisim yapilacak. Randevu 2 hafta sonraya verildi.

Servisten donus bekliyorum arkadaslar. Gocuk sorunu kabul etmeyen honda nasil karar verecek, o da merak konusu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri