Tablet-Pc

Aracınız
herkese günaydın arkadaşlar :)
tablet uygulaması hakkında o kadar çok karışmış bi sanal ortam var ki yardımı burdan alacağımı düşündüm. Diğer bi tablet konu başlığı altına yine baktım ama yararlı bişe bulamadım kendimce.
Şimdi benim
1.sorum araca tableti bağlayıp sesin ondan çıkmasını sağlayabilir miyim ?
2.sorum alacağım tablet navigasyon'a nasıl bağlanacak ?
3.sorum bunlar için tablette gerektiren özellikler nelerdir ?
4.sorum anfi-bass gibi ses cihazlarını tablete bağlayabilir miyiz ?

Herkes anlaşılır şekilde yorum yaparsa daha iyi olur çünkü zahmetli bir işe benziyor :) teşekkürler şimdiden :)

Aracınız
youtube da videosu var hocam orada aratırsanız detaylı anlatıyor adam. Zonguldaktan yolluyorlar sıradan bir oto elektrikçi montaj yapabilirmiş. samsun tablet bağlıyorlar.

Aracınız
onu gördüm ama ben öyle montajlı istemiyorum. Yoksa onu bende gördüm ve detaylı bi video değil. Ne yapıldığını söylüyor sadece nasıl yapıldığı hakkında bir bilgi vermemiş.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracın ses ünitini kullanarak tableti bağlayabilirsiniz aux kablosu ile. Amfinin doğrudan tablete bağlanabileceğini sanmıyorum. Tableti 3g özellikli alırsanız internete o şekilde bağlanıp navigasyonu öyle kullanabilirsiniz. Tablet seçiminde android alacaksanız samsung tercih edin derim, tab4ten aşağısı olmazsa tatmin eder diye düşünüyorum.

Aracınız
İnternette zonguldakta yapan bir adam var hatta forum da bile 1500 tl ye yapıldığı yazılmış bide onun gibi bi kombinasyon yapabilir miyiz ? bass var anfi var sadece tabletimiz yok navigasyon almaktansa daha ucuz yollu olur mu bu şekilde yaparsak ?

Aracınız
navi çok pahalı ya bence değmez o kadar para ben sadece ucuz yollu bişeyler yapmak istedim. Araştırayım dedim.

Geri