takmatik perde

merhaba Arkadaslar,
izmir de yasiyorum, 6 aylik bebegim var ve arabada gunesten dolayi rahatsiz oluyor. Tkkmatik perde mi cam film mi karar veremedim.
cam filmi icin camkiran honda 500 tl fiyat verdi. ama arabanin ici kararir mi bilemedim.
takmatik perde ile ilgili linkte detaylara ulasabilirsiniz.
http://www.hepsiburada.com/bod-honda-civic-2012-araca-ozel-takmatik-perde-p-OTBOD5120

yorum ve onerilerinizi bekliyorum.
tesekkurler
Hakan

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kara82

0
Aracınız
Benim aracımda 1 numara 5 camda film var. Ayrıca çocuk güneşten rahatsız olursa eğer, cama yapıştırılan vakumlu basit perdelerden var, iş görüyor.

Aracınız
Civic FB7 2012
500 TL fazlaymış, uygun bir yer bulabilirseniz bence cam filmi daha mantıklı

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=191]hakanizm[/MENTION] 3. Sanayide Cihan oto var, 300-350 liraya 3M cam filmi yaptırabilirsiniz.
Dediğim yerde bir önceki aracıma 3M CS 35 cam filmi yaptırmıştım, orta tonda uv korumalıydı tavsiye ederim.

Aracınız
takmatik perde cam filmine güzel bir alternatif önceki aracıma almıştım polisle vs hiç sorun yaşamadım,arkaya oturan camı açınca sıkıntı oluyor perde yerinden çıkıyor birde arka cama takılan buyuk olunca üst orta kısım aşağıya doğru esnedi tavan kartonunun altına birtürlü yerleştiremedim en son toplu iğneyle tavan kartonuna sabitlemiştim tavsiye ederim işinizi görecektir araç içini yeterince karartıyor

mace

0
Aracınız
aynı perdeyi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. sorunsuz bir şekilde çokta memnunum sadece arka cama oturturken , şu korniş perde tutacağı vardır onu siyaha boyayıp aralara sıkıştır başka da hiç bir sıkıntın olmaz hatta araca lüks bir görünüm katıyor. mercedesi olan bir arkadaş benim arabada bile yok orjinal mi bu diye sormuştu :)

Geri