Tampon hasarı

Merhaba arkadaşlar.
Dikkatsiz bir vatandaş park edeyim derken benim aracın sol ön tamponun tozunu almış. Lakin biraz sert dalmış. Tutanak falan tuttuk ancak servis hasar kaydı görünür dedi. Sizce dışarda bir yere mi yaptırsam yoksa servise hasar kaydını göze alarak mı teslim etsem karar veremedim.
74cfdbc4c68364dd813ab39c61923d81.jpg

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Tampon hasarı

Hocam gecmis olsun...yaptir serviste mis gibi olsun..disarda hic ugrasma muhattabin kurumsal olsun varsin hasar kaydi gozuksun araci satarken bu fotografi gosterip de arabani almicak adama zaten araba satma hocam..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam gecmis olsun...yaptir serviste mis gibi olsun..disarda hic ugrasma muhattabin kurumsal olsun varsin hasar kaydi gozuksun araci satarken bu fotografi gosterip de arabani almicak adama zaten araba satma hocam..

Haklısın Hakan kardeşim doğru diyorsun ancak servis aracı en az iki gün tutarız diyor buda bana uymuyor malum araç biz engellilerin bacağı. İş yerinden bir hafta izine mal olacak bu iş bana.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Haklısın Hakan kardeşim doğru diyorsun ancak servis aracı en az iki gün tutarız diyor buda bana uymuyor malum araç biz engellilerin bacağı. İş yerinden bir hafta izine mal olacak bu iş bana.

Rica edin ikame arac verebilirler belki...artik cogu firmalar bakimlarda bile ikame arac veriyor sansinizi deneyin..

Tertibatlı araç olmaz onlarda hocam normal araç belki verirler görüşmek lazım sonrada bir şoför ayarlicaz. Yarın etraflıca bir görüşeyim servisle bakalım ne olacak.

StarGT

0
Aracınız
[MENTION=1955]_ercan_[/MENTION] bey kaskonuz vardır umarım mini onarım girermi bilmiyorum. ama randevu alıp cumartesi halledilmesi için biraz bastırıp birazda şirketin insyatifine kalmış tabiki 1 günde çıkartırlar diye düşünüyorum.

Arkadaşlar tekrar merhaba.
Çalıştığım kurumda, dış birimde çalışan bir arkadaşımızın serviste akrabasını bulduk

Sağolsun ilgilendi bir kaç görüşme yaptı ve boya işini bir güne sığdırma sözünü aldı. Musait olduğum bir gün sabah erkenden götürüp akşam teslim alabileceğim. Kasko yu bozdurmadan ücreti karşılığında (150.00) işlem gerçekleşecek. Son durum budur arkadaşlar boyatınca yeni foto atarım insallah.
Bir kez daha şunu öğrendim ki birilerini devreye sokmayınca bazı işler yürümüyor... yazık.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1955]_ercan_[/MENTION] Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Geri