Civic FC5 Tampon sök-tak belli olur mu??

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar aracımın arka tamponuna başka bir araç çarptı ve tampon 2 karış kadar çatladı. Çıkma tamponlar ile değiştirmem sorun olur mu, sök-tak belli eder mi?

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çözüm
İyi bir ekspertiz veya kaportacı mutlaka farkedecektir ancak tampon plastik parça olduğu için kaporta aksamından sayılmaz, 2.elde pek değer düşüren bir husus değildir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İyi bir ekspertiz veya kaportacı mutlaka farkedecektir ancak tampon plastik parça olduğu için kaporta aksamından sayılmaz, 2.elde pek değer düşüren bir husus değildir.

Çözüm
Aracınız
Hocam nasıl anlıyorlar bilmiyorum ama araç üzerindeki parçayı söküp aynı orjinal diğer araçtaki parçayı takınca bilen biliyor. İçlerde seri no mu var, tarih mi var bende bilmiyorum.
Bu arada çıkan orjinal tampondan dolayı satışta hiçbir sıkıntı çıkmaz, hatta çatlayan orjinali tamir ettirilebilir bile.
7-8 seneye varmadan zaten birçok yerinde ezik, çizik, tampolarda yama oluyor illaki.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam nasıl anlıyorlar bilmiyorum ama araç üzerindeki parçayı söküp aynı orjinal diğer araçtaki parçayı takınca bilen biliyor. İçlerde seri no mu var, tarih mi var bende bilmiyorum.
Bu arada çıkan orjinal tampondan dolayı satışta hiçbir sıkıntı çıkmaz, hatta çatlayan orjinali tamir ettirilebilir bile.
7-8 seneye varmadan zaten birçok yerinde ezik, çizik, tampolarda yama oluyor illaki.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tamir ettirme ile çıkma tampon taktırma arasında az fiyat farkı var. B u yüzden çıkma daha mantıklı geliyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar aracımın arka tamponuna başka bir araç çarptı ve tampon 2 karış kadar çatladı. Çıkma tamponlar ile değiştirmem sorun olur mu, sök-tak belli eder mi?

Yan sanayi takılsa belli eder. Orjinal takılırsa pek belli olmaz. Takan kişide önem arzediyor. Satış esnasında problem olur diye düşünüyorsanız. Hiç bir sıkıntı olmaz. Hiç bir ekspertiz tampon için boya ve tak çıkar var diye yazmaz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
Parça üretim tarihiyle aracın üretim tarihi karşılaştırılınca anlaşılır ya da somunların, cıvataların üstü teyit kalemi ile işaretleniyor işlem olursa kalemin mürekkebi siliniyor ordan anlaşılıyor.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkürler dostum
Parça üretim tarihiyle aracın üretim tarihi karşılaştırılınca anlaşılır ya da somunların, cıvataların üstü teyit kalemi ile işaretleniyor işlem olursa kalemin mürekkebi siliniyor ordan anlaşılıyor.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Geri