Civic FB7 Tampon sürtme

Aracınız
Civic FB7 2013
Herkese merhaba arkadaşlar. Aracın ön tamponunda resimdeki görüldüğü üzere bir sürtmeden dolayı bir hasar meydana geldi. Önerilerinizi bekliyorum maliyeti ne civarda olur. Teşekkürler şimdiden

Ekli dosyalar

• 9E283F52-2DE5-41C3-B8EF-84883C3CDC94.jpeg
    9E283F52-2DE5-41C3-B8EF-84883C3CDC94.jpeg
    156.5 KB · Görüntüleme: 130

bestoo

0
Aracınız
Herkese merhaba arkadaşlar. Aracın ön tamponunda resimdeki görüldüğü üzere bir sürtmeden dolayı bir hasar meydana geldi. Önerilerinizi bekliyorum maliyeti ne civarda olur. Teşekkürler şimdiden

Ooof çok geçmiş olsun. Hocam önce kaskoya bildir dicem ama kasko sigorta baya bi zaman gerekir eksper gelecek bakacak nerden baksan 15-20gün araba yatcak. Sonra hasar kaydı da girebilir. Durduk yere araban değer kaybetmesin. Sanayide işinin ehli ustalar var onlara bi danış tampon değiştirmeden nasıl halledebiliriz diye bi danış

Allah başka dert vermesin hocam.

“BEYAZ OJE”

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ooof çok geçmiş olsun. Hocam önce kaskoya bildir dicem ama kasko sigorta baya bi zaman gerekir eksper gelecek bakacak nerden baksan 15-20gün araba yatcak. Sonra hasar kaydı da girebilir. Durduk yere araban değer kaybetmesin. Sanayide işinin ehli ustalar var onlara bi danış tampon değiştirmeden nasıl halledebiliriz diye bi danış

Allah başka dert vermesin hocam.

“BEYAZ OJE”

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
?? hocam araba emanet ya.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Küçük bir dokuma olmuş. Halledilir. Orayı önce güzelce bir temizleyin sarı kısımlar gitsin. Ardından küçük bir rötüş atarsınız. Göze batmayan bir yer.
Daha iyi olsun derseniz. Zımpara ve lokal boya lazım. Renk tonuna dikkat edilmeli!

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun. Küçük bir dokuma olmuş. Halledilir. Orayı önce güzelce bir temizleyin sarı kısımlar gitsin. Ardından küçük bir rötüş atarsınız. Göze batmayan bir yer.
Daha iyi olsun derseniz. Zımpara ve lokal boya lazım. Renk tonuna dikkat edilmeli!

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Teşekkürler hocam kendim rötüş atabilirmiyim. Boya vs nerden temin etmeliyim

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
mini onarıma sokmaya bile değmez :D

çok birşey yok.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
bizim burada çetin boya diye bir firma var her arabanın boyası yan sanayi olarak var, püskürtme tüpüne basıp kullanıma hazır hale getiriyorlar öyle bir boya firmasından püskürtme kabına doldurulmuş boya alıp burayı maskeleyip püskürtüp boyadıktan sonra iyi bir oto kuaföre gidip pasta cila ve su zımparası ile düzeltilirse zaten kaporta boyacının yaptığı işin aynısı olur.

ben maket uçak boyamak için geçen sene 5 liraya almıştım özel araba boyası ile doldurulmuş hazır boya püskürtme kutusunu, yüzeye sıktığımda boyanın inceliğine kabarmamasına mikron miktarına hayran kalmıştım, nalburda hazır satılan boyalar gibi değil.

5-10 lira boya 3 lira maskeleme bantı 50 lira da pasta cila ve zımpara ile hallolur.

oje ile de olur ama pütürlü olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba,tampondaki bu tarz ufak tefek şeyler için,edding marker beyaz kalem kullanıyorum.Renk tonu birebir değil tabi,dikkat çekmeyen bölgelerde ise yarıyor diyelim.(Arkadaşlarımın sanayide yaptırdığı rütuştan daha hallice.)

Geri