tanışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ufuk zeybek Hocam geçmiş olsun, üzücü bir durum ne kadar sakınsakta kural tanımaz birisi gelip canımızı sıkabiliyor. Aracın tamiri sonrası değer kaybını almayı unutmayın tekrar geçmiş olsun.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
@Ufuk zeybek Hocam geçmiş olsun, üzücü bir durum ne kadar sakınsakta kural tanımaz birisi gelip canımızı sıkabiliyor. Aracın tamiri sonrası değer kaybını almayı unutmayın tekrar geçmiş olsun.
Teşekkürler hocam....canım çok sıkıldı ama yapacak bişey yok...cana geleceğine mal a gelsin dedim...Sağlık olsun...Adamın acemi olduğunu nerden mi anladım...ben olaydan hemen sonra adama diyorum ki '' Hocam vurduğun yere yanaştır ki resim çekelim '' Adam gidiyor geliyor gidiyor geliyor yok yanaşamıyor...'' Olayı görenlerden biri aynen şöyle diyor abi bu adam acemi Senin arabaya bi daha vuracak :( '' Ben olaya mı üzeleyim adamın acemi olmasına mı :( karar veremedim...

HONDAŞK 'tır....

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkürler hocam....canım çok sıkıldı ama yapacak bişey yok...cana geleceğine mal a gelsin dedim...Sağlık olsun...Adamın acemi olduğunu nerden mi anladım...ben olaydan hemen sonra adama diyorum ki '' Hocam vurduğun yere yanaştır ki resim çekelim '' Adam gidiyor geliyor gidiyor geliyor yok yanaşamıyor...'' Olayı görenlerden biri aynen şöyle diyor abi bu adam acemi Senin arabaya bi daha vuracak :( '' Ben olaya mı üzeleyim adamın acemi olmasına mı :( karar veremedim...

HONDAŞK 'tır....
Arkadaşlar günaydın...tramer den hata sonucu çıktı ve karşı taraf 100%100 suçlu..Benim ilk kazam olduğu için yeni şeyler öğrendim..Belki işinize yarar diye yazıyorum...inş kimse kaza yapmazda yapan olursa belki yazımı okur yardımcı OLUR...Kazadan sonra van da olduğum için tanıdık bir kaportacı ya gittim..servisi biliyorsunuz malûm fiyatlar...Usta aynen şöyle dedi ; Abi bu ön kapı düzelmez değişecek dedi..tmm dedim."Karşı tarafın trafik sigortasından mi açalım dosyayı yoksa kaskondan mı" dedi bana... Ne farkı var usta dedim... Karşı tarafın trafik sigortası dersen dedi...20 GÜNÜ bulur işin bitmesi ve yan sanayi kapı gönderiyorlar dedi...hımmm dedim ....Benim kaskom dan başlarsak hem iş hızlanır hemde orj.kapı gelme olasılığı çok yüksek dedi...Eee usta kasko delinmez mi benim dedim...eğer kusur 100%100 karşı tarafta çıkarsa kasko delinmiyor dedi...hmm dedim...Tmm usta kasko dan başlat dosyayı dedim...karşı taraf suçlu çıkar tahminimce dedim...Şuan tam 10 gün oldu..ve hala kapının gelmesini bekliyorum ...Ve beklemedeyiz... ????...Bu kadar zor mu bi kasko nun kapıyı göndermesi ....

HONDAŞK 'tır....

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hasar Bu ???20181202_140218.jpeg20181202_140246.jpeg20181202_140329.jpeg

HONDAŞK 'tır....

Aracınız
Civic FC5 2018
O zaman yeniden yazayım....yıllardır honda civic kullanıyorum..honda civic ve bir honda severim..

Ufuk ben yaş 35...
Kamu personeliyim..
Motor Teknik Bölümü mezunuyum.
İlgi alanım dizel otomatik vitesli büyük araçlar..ayrıca kamu yönetimi mezunuyum...
Burada bulunma sebebim honda seven arkadaşlara yardımcı olmak...ve bilmediğim şeylerde fikir sahibi olmak..yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum..

HONDAŞK 'tır....
ufuk bey hoşgeldiniz.

FC5_CVT

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Aracıma vurdular yapacak bişey yok acemi ye denk geldik galiba :(
...Sol ön kapı gitti sol arka kapıda da hasar var :(
Mahalle içi Anayolda 30 km hızla giderken tali yola girmeye çalışan araç benim geçtiği mi resmen görmedi ve frensiz sol ön kapıma çarptı..3 gün önce.. Durum buEkli dosyayı görüntüle 249315

HONDAŞK 'tır....
geçmiş olsun

FC5_CVT

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
İşlem dosyası kaskodan açılarak süreci hızlandırıyor. Kasko, onarımı yaptırıp, hasar tutarını karşı tarafın sigortasına rücu ediyor.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen dediğiniz gibi oluyormuş...teşekkürler ekleme yaptığınız için

HONDAŞK 'tır....

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun. İlk kazanız olmasına rağmen rahatsınız ve soğuk kanlısınız. Tamda şöför tarafından vurmuş. Bu yönden de iyi atlatılmış. Cana gelmesin mala gelsin. Herşey hallolur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Teşekkürler...yapacak bişey yok bizde bir zamanlar acemi idik ;) ..olan oldu dedim...Yapım gereği ani ve riskli olaylarda soğuk kanlıyımdır bunun etkisi sanırım...ama normalde neşeli olduğumu söylerler ;).....dediğiniz gibi tam benim olduğum kapıya tosladı ama inanın hiç bir şey hissetmedim...HONDA sever olarak HONDA yı bi kez daha sevdim
..saygılar..

HONDAŞK 'tır....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri