Tas gelmesi sonucu boya kalkmasi

Aracınız
Aracimda 3 4 yerde tastan kaynakli boya kalkmasi var. 1 tanesi mercimek tanesi buyuklugunde, eger buraya herhangi bir islem yaptirmazsam kuflenme vs ne olabilir. Son olarak ne yaptirmami onerirsiniz.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracimda 3 4 yerde tastan kaynakli boya kalkmasi var. 1 tanesi mercimek tanesi buyuklugunde, eger buraya herhangi bir islem yaptirmazsam kuflenme vs ne olabilir. Son olarak ne yaptirmami onerirsiniz.

Eğer fotoğrafını çeşitli açılardan çekip koyarsanız yorum yapabilmek için daha çok done olur elimizde.

onancc

0
Aracınız
sanayi de iyi bir boyacıda rötuş boyası yaptırın 5-10 TL arasında küçük oje şişesi gibi şişenin içinde veriyorlar. renk kodunuz şöför kapısını açınca aşağıda bilgiler yazan plakalığın üstünde mevcut. sonra ince sulu boya fırçası gibi bir fırça temin edip kendiniz yapabilirsiniz. eğer pastanız varsa rötuş yaptıktan sonraki gün üstünden birde pasta ile geçerseniz kenerlara taşırdığınız veya fazla boya yüzünden bombe yapan yer varsa normal haline yakın şekle gelir.

sketen

0
Aracınız

Boya atan yer bir süre sonra pas yapıyor, ben aracı aldığımda vardı. Rotüş boyası alıp bi güzel doldurdum. İyice kurusun diye bekliyorum. Daha sonra su zımparası (3000grit) ile boya ile aynı seviyeye getirip pasta işlemini yapacağım. Daha sonra yerini bile bulamam.:D

mace

0
Aracınız
beyaz araçlar için polisanın beyaz antipas astarı vardır. ben ondan kullanıyorum, araç rengine çok yakın, üstelik astar boyaya daha iyi yapışır ve antipas özelliği vardır. işe yarıyor.

Geri