Tatil Planları Turizmci Aranıyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar.

Bu sefer yardımlarınızı farklı yönde isteyeceğim. 2. balayım için otel arıyorum ve yaklaşık 2000TL limitim var. Otel seçiminde hüsrana uğramadan yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı aramızda. (21/08 - 27/08 arasında 6gece)

Bu arada gittiği otellerden memmun olan arkadaşlar da isim verirse sevinirim. Herkese keyifli forumlar...

Son düzenleme:
Aracınız
Fiyat ne durumda bilmiyorum ama Voyage sorgun. Voyage belek yada Baia otel gittiğim ve en memnun kaldığım oteller oldu.. Bebek varsa Voyage sorgun bebek bolumu (yemek) cok kalabalık oluyo dipnot olarak belirteyim...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Fiyat ne durumda bilmiyorum ama Voyage sorgun. Voyage belek yada Baia otel gittiğim ve en memnun kaldığım oteller oldu.. Bebek varsa Voyage sorgun bebek bolumu (yemek) cok kalabalık oluyo dipnot olarak belirteyim...
Teşekkür eder hocam listeye ekledim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rixos tekirova. Muhtemelen diğer rixos larda iyidir. gitmediğim için bilemicem ama tekirova inanılmazdı.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam geçen yaz Alanya Telatiye Resort otele gitmiştik memnun kaldık, yemekleri gerçekten güzeldi tavsiye ederim.

Aracınız
Hocam Antalya ise direk adam ile Havva otelin ismi bi araştırın ayrıca cristal grup otelleri tavsiyedir

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
ilginize teşekkür ediyorum hepinizin arkadaşlar. Listeye ekledim

:+1: [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]
:+1: [MENTION=16]teachers71[/MENTION]
:+1: [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION]

Aracınız
Rica ederim şehir merkezine yakın otel tavsiyesi isterseniz de başka oteller söyleyebilirim ancak ben fiyatlarını bilmiyorum Tabiki Antalya'da olup otellere gidemiyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Abicim öncelikle Allah bir yastıkta kocatsın? Antalya düşünüyorsanız kemer bölgesine gitmenizi tavsiye etmem. Rixos tekirova ve delphin palace gayet kaliteli oteldir, rixos bir tık daha iyidir.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri