TEİN yay hakkında..

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba forumda okudugum kadarı ile kullanan bır kac arkadas mevcut ve memnun gıbı gorunuyor sormak ıstedıgım yenı olarak kullanan varmı memnunıyet cercevesı ne derecede en onemlısı sekme yapıyormu 5 ve 3.5 cm lık olanı var hangısı tavsıye olunur??

Rıcam lutfen premıum markaları onermeyın sadece bu yay hakkında yorum rıca edıyorum..

Şimdiden tesekkurler ıyı forumlar..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hatırladığım kadarıyla [MENTION=14]timothyblue[/MENTION] arkadaşımız yaylarda yön problemi var demişti, kullanan arkadaşların yorumları daha doğru olacaktır.

Arkadaşlar herkese merhaba forumda okudugum kadarı ile kullanan bır kac arkadas mevcut ve memnun gıbı gorunuyor sormak ıstedıgım yenı olarak kullanan varmı memnunıyet cercevesı ne derecede en onemlısı sekme yapıyormu 5 ve 3.5 cm lık olanı var hangısı tavsıye olunur??

Rıcam lutfen premıum markaları onermeyın sadece bu yay hakkında yorum rıca edıyorum..

Şimdiden tesekkurler ıyı forumlar..
Benim yaylarda ön tarafın yönleri farklı geldi. Yinede taktırdım ama tak tuk sesler çıkmaya başladı sağa sola dönüşlre. sekme de vardı. diğer yaylar hakkında yorum yapmayın demişsiniz

Aracınız
Benim yaylarda ön tarafın yönleri farklı geldi. Yinede taktırdım ama tak tuk sesler çıkmaya başladı sağa sola dönüşlre. sekme de vardı. diğer yaylar hakkında yorum yapmayın demişsiniz

Tesekkuır ederım yorumunuz ıcın sımdılık bu yayı dusunmustum ama gerek yok yorumunuzdan sonra kullanmaya bosu bosuna kulfet yapmayayım bır zaman sonra premıum bır marka alıp kullanayım o zaman en azından omurluk ollur kafam rahat eder

Geri