Tekerden gelen uğuldama sesi (teker bilya sorunu)

Aracınız
Arkadaşlar arka sağ gibi dinledim . Tekerden Uğuldama sesi geliyor sorun ne olabilir ? Yine sol şoför kapısı tarafından dinleyince sol on tekerden ayağının üçünü frene dokununca sıyırma sesi gibi ses geliyor balatadan bu normal mi ? Balata tozundan olabilir mi ?

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben daha önce değiştirmiştim iki porya artı amortisör korukleri salıncak burclarinjn değişimi toplam 300 lira verdim ama bu işlemleri işi bilen kişilere yaptırın yoksa ileride sorun yaşayabilirsiniz titremeler sesler falan gelmeye başlıyor bilginiz olsun
Arkadaşlar yakın zamanda ön teker porya bilyası değişimi yapan varsa işçilik ücretini yazarsa fikir sahibi oluruz.

Mi 9 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İşlemi yaptıracak olan tanıdık 200 lira işçilik verecek. Bu rakam bana çok geldi açıkçası, 100 lira ederi var bence.

Arkadaşlar arka sağ gibi dinledim . Tekerden Uğuldama sesi geliyor sorun ne olabilir ? Yine sol şoför kapısı tarafından dinleyince sol on tekerden ayağının üçünü frene dokununca sıyırma sesi gibi ses geliyor balatadan bu normal mi ? Balata tozundan olabilir mi ?

Bence de uğuldama (kahve değirmeni çevirir gibi bir ses) bilyada bir arızanın işareti olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri