Tekirdağ dan merhaba ve İlk Soru

merhabalar. Tekirdağda yaşıyorum. yarın 0 km 2014 model premium Eco otomatik beyaz renk aracımı teslim alacağım inşallah. ilk iş olarak şu lpg dolum aparatını kısaltmak veya varsa kısasını satın almak istiyorum. bagaj havuzu ve 3D paspas siparişini de verdim :) geriye cam filmi kaldı. 3M ya da Lumar tavsie ediyorlar. Uzun yıllar kullanılabilecek garantili ve kaliteli bir cam filmi ve usta tavsiyesi (İstanbul ya da Tekirdağda) olan varsa sevinirim. tekrar selamlar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aramıza hoşgeldiniz, iki cam filmi de kalitelidir istediğinizi tercih edebilirsiniz, uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız, keyifli forumlar.

Öncelikle hoş geldin aramıza keyifli forumlar ben sana bir öneride bulunayım iyi bir yerde yaptır aynı film deme sakın 100 TL 200 TL herkez yapıyor ama işcilik çok esas bu işte 3M de LLumar da çok iyi filmler iyi bir işcilik istiyorsan tavsiyem üsküdar da ahmet usta var LLumar film'i yapıyor ona yaptır 350 TL zannediyorum. Arabanı kazasız belasız kullanırsın inşallah ALLAH tekerine Taş deydirmesin inşallah

Acıbadem Mah. İsmail Hakkı Bey Sk. 39/1a
Kadıköy / İSTANBUL
Ahmet Uçar
0535 794 94 94

Teşekkür ederim. Ben de uzun süre kullanabileceğim, kaliteli bir film düşünüyorum. 350 ön cam dahil mi ? Geçen yıl Astra Sedan aracıma ön cam dahil 3M filmi 200 tl ye yaptırmıştım izmirde. ustalık da çok iyiydi ama artık izmir uzak kaldı.

ön cam dahil degil fakat pek önermiyorlar ön camı polis çok sıkıntı çıkarıyor diyorlar uzun süre kullanırsınız diye tahmin ediyorum. Diger arkadaşlarda illaki önerileri yazacaklardır. Bir Degerlendirme yaparsınız.

Uygun bir zamanda arayıp konuşacağım. havalar biraz ısınsın ilk işim film olacak :) ön cam akşamları sıkıntılı aslında ama gündüz gözlüğe gerek kalmıyor. bakalım duruma göre artık...

Trust

0
Aracınız
Benim eski aracımda 1 numara ön camda var idi resimde görüldüğü gibi kapılar açık ışık girmesine ramen içerideki yikamaci genc zor belli oluyor.
Ve gece özellik le aydinlatmasiz yollar da tambir işkence haline geliyor .farlar kapalı sanki ben tavsiye etmiyorum.
e303da6dd042c7529f56e15e2f537f1a.jpg

Aracınız
Ben 0 numara yaptırdım ön cama 3m film. Uv ışınları için. 8 aydır bir gram sıkıntı çekmedim. Yok gibi zaten. ;)

Geri