Tekirdağ dan merhaba ve İlk Soru

Aracınız
Aracın önden resmi mevcut mu bir bakayım hosuma gidersen bende yaptıracam hocam
6748e50f7bbb69543559a144bfe754bc.jpg

Artık bu fotoğraf ta eskidi ama idare et. Tanışma bölümünde ki konumdan görebilirsin başkalarını

6748e50f7bbb69543559a144bfe754bc.jpg

Artık bu fotoğraf ta eskidi ama idare et. Tanışma bölümünde ki konumdan görebilirsin başkalarını

kazasız belasız maşallah araç çok güzel nasıl peki kullanıslı mı ben pek günes gözlügü takamıyorum gözlerimde yaşarma oluyor o yüzden hele uzun yolculukta şart memnunsanız ve trafik polisleri her hangi bir sıkıntı yapmıyorsa bende yaptırayım

Aracınız
kazasız belasız maşallah araç çok güzel nasıl peki kullanıslı mı ben pek günes gözlügü takamıyorum gözlerimde yaşarma oluyor o yüzden hele uzun yolculukta şart memnunsanız ve trafik polisleri her hangi bir sıkıntı yapmıyorsa bende yaptırayım
Ben göğüse ve bana gelebilecek uv ışınlarından korumak amaçlı 3m crystalline cr70 yaptırdım.
Hocam bu gündüz ledlerini ne kadara takdirdiniz?
Servisten aracı alırken taktırdım. 300 olabilir ikisi. Tam hatırlamıyorum ama...

Aracınız
hocam sizin araçlara film uygularken kapılar söküldü mü? bugün ist. avrupa yakasında biriyle konuştum civic yeni kasalarda kapılar sökülmeden film yapılmaz dedi . gerçekten öyle mi?

Kapı döşemeleri sökülüyor. Yoksa cam filmi sağlıklı yapılamıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri