Tekirdağdan Merhabalar

Arkadaşlar araniza yeni katildim 2013 Seat Leon tsi 140hp aracim var aracimdan genel olarak memnunum fakat hondalari da oldum olası çok sevmişimdir. Motorun atmosferik olmasi ve yakit durumundan dolayi civic almaktan vazgectim tabiki vtec ve vti teknolojisine lafım yok :)
Şimdi geleyim sebebi ziyaretime :) son zamanlar vtec turbo soylentileri dolaşmaya başladı nette eger civicler 1.5 turbo vtecle gelirse tadından yenmez diye düsünüyorum. Burada sizleri takip edip hem araclarınızdan hemde ozellikle ithalatcı firmadan sikayetlerinizi ve memnuniyetlerinizi okuyup dinleyip bir japon macerasına atılmak istiyorum şimdiden herkese iyi forumlar ve beni aranıza kabul ettiğiniz teşekür ediyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aramıza hoş geldiniz, yeni civic typer vtec turbo motorla piyasaya sürülecek, bizde 10. jenerasyon civicler de artık turbo uygulanır diye bekliyoruz.
Bu arada civicler ithalat yoluyla Türkiye'ye gelmiyor, Honda Türkiye tarafından üretiliyor ;)

Keyifli forumlar.

Aramıza hoş geldiniz, yeni civic typer vtec turbo motorla piyasaya sürülecek, bizde 10. jenerasyon civicler de artık turbo uygulanır diye bekliyoruz.
Bu arada civicler ithalat yoluyla Türkiye'ye gelmiyor, Honda Türkiye tarafından üretiliyor ;)

Keyifli forumlar.
Teşekkürler bi zahmet gelse artık çok iyi olacak ama umarım sedan civiclere 1.5 vtec turbo koyarlar çok heveslendim kendi adıma

stmr

0
Turbo civic.. piyasada bu kadar çok ve ulaşılabilir turbo araba yokken nasıl ki Honda Civic'lere performans arabasi diye bakılırdı, kısa sürede yine o günlerini yakalar. Gerçi turbo oldumu lpg takamayiz. Bence bu motor ve şanzıman gayet uygun, lpg ile az yakarak krallara layık geziyoruz.

Trust

0
Aracınız
Kendi açimdan konuşmam gerekirse bu kasada lpg olmasaydı civic işi gerçekten zor idi.bu kasadan sonra dizel seçeneği olacağından lpg de bu kasa ile sona erer.

Yeni civiclerin şu arka stop grubunu degistirip birde iyi bir turbo motorla geldimi eminim piyasa altust olur.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eray

0
hoşgeldiniz foruma
umarım kafanızdaki soru işaretleri kalkar siz de araç(bir yerden biryere varmak için kullanılır metro gibi ) ile araba ( gitmek istediğiniz yere keyifli bir yolculuk yapmak .. gibi) arasındaki farkı anlayanlar arasına gelirsiniz selamlar saygılar :)

Geri