Tekrardan merhaba

Hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar inşallah sorun çıkmadan kavuşurum aracıma

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kısmet olursa aracıma cuma günü kavuşuyorum geçen hafta serviste bakım yapılmış araca (80.000 km yaklaşık 600 TL civarı), servisi aradım araç hakkında bilgi almak için (telefonla bilgi alabileceğimi sanmıyordum) servis araç hakkında ayrıntılı bilgiyi verdi. Araçta rot başlarının değişmesi gerektiği ve motor kulağının da aynı şekilde çeşitli sebeplerden dolayı değişme zamanının geldiğini söyledi. Araştırmalarım sonucunda bunların değişimlerinin sorunsuzca ve basit şekilde sanayide değişebileceğini öğrendim. Bunlar dışında sorun çıkmamasını ve sorunsuzca aracımla buluşmayı bekliyorum. Cevap yazan arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum. Aracı aldıktan sonra ayrıntılı inceleme yazacağım ilk fırsatta almak isteyenlere yol göstermesi açısından. Bilgi paylaştıkça güzelleşir ve çoğalır. Keyifli forumlar, güzel günler dilerim.
Saygılarımla.

Geçen gün arkadaşım honda civic fd6 ile geldi araca baktım ve abartıldığı gibi yol sesi almıyor içine (olması gerektiği kadar; üzerinde kışlık lastikler olmasına rağmen) ve aracın net ağırlığını bilemediğim için bir değer veremiyorum ama aracın ağırlık merkezi harika ayarlanmış yolda ilerlerken yol tutuşu ve stabilitesi çok hoşuma gitti diyebilirim güven veriyor gerçekten. Oturma pozisyonu çok güzel ön inceleme sonunda eksi diyebileceğim bir nokta göremedim detaylı inceleme sonunda değineceğim hepsine :)

merhaba arkadaşlar aracıma bugün kavuştum çok şükür şimdilik yabancıyım yavaş yavaş alışacağım inşallah. İlk izlenim olarak ön lastikler (215/55/16) kışlık olduğu için (arka lastikler 205/55/16) direksiyona geri bildirimi çok oluyor bir kaç sonra mevsimlik takarım inşallah o zamana daha iyi olacaktır. Keyifli forumlar.
Saygılar.

merhaba arkadaşlar aracıma bugün kavuştum çok şükür şimdilik yabancıyım yavaş yavaş alışacağım inşallah. İlk izlenim olarak ön lastikler (215/55/16) kışlık olduğu için (arka lastikler 205/55/16) direksiyona geri bildirimi çok oluyor bir kaç sonra mevsimlik takarım inşallah o zamana daha iyi olacaktır. Keyifli forumlar.
Saygılar.
Güle güle kullan kardeşim. [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] da solemis alismak icin çabaya zaten gerek yok merak etme. Allah kaza bela vermesin.

Çok teşekkür ederim :) lastikler aldığım kişi o şekilde takmış sayın pilliwoman bir ay böyle idare etsin inşallah mevsimlik alıp takarım

Geri