Telefonumu aracıma nasıl yansıtabilirim?

Aracınız
Honda CRV
Merhabalar! Forumda yeniyim, uzun süre araştırdım ama istediğim cevabı bulamadım, o yüzden yeni konu açıyorum.
Telefonum iPhone 6, aracımı Bluetooth yoluyla telefona bağlıyorum ama her seferinde 3-5 dakika sonra bağlantı kesiliyor. İki şarkı dinleyemiyorum ( hatta radyo yayını bile iyi değil, sık sık ses gidiyor ). Eco Elegance modeli olduğu için CarPlay özelliği de yok. Haliyle telefonumj hiçbir şekikde aracıma bağlayamıyorum.

Telefonumu aracıma yansıtıp Fizy, Spotify gibi platformlardan müzik dinlemek istiyorum. Lütfen bu konuda bilgisi olanlar yardım etsin!

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2019
@İbrahim Acar Android cihaz ile hiç denediniz mi?
Üstadım olsa olsa NoFeaR yardımcı olur dedim kendi kendime, multimedia ekranım telefonumdan kişileri tam olarak aktarmıyor sürekli ortada bir halka dönüyor ve kişileri senkronize etmeye çalışıyor ama bir türlü bitiremedi 300 kişiden 10-15 kişiyi anca alıyor ve durmuyor sürekli olarak dönüyor halka, fabrika ayarlarına geri aldım ama nafile telefonu bile sıfırlamayı düşünüyorum, yardımcı olabilir misin? . Android ve Xiaomi Mix 2 (yazılım vs güncel)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@elegance1.6 Elegance araçların son çıkan modellerinde multimedya değişti açıkçası yeni cihazı bilmiyorum. Sadece tahmin yürüterek cevap yazıyorum, kendi aracıma sonradan android multimedya taktım, telefonu yansıtmak istediğimde telefondan usb bağlantısı ile tam erişime izin vermem gerekti. Sizin multimedya da telefona erişmek isteyip telefondaki bir ayar tam erişeme izin vermiyor olabilir, bunu en iyi farklı bir kaç telefon ile test ederek anlayabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
@elegance1.6 Elegance araçların son çıkan modellerinde multimedya değişti açıkçası yeni cihazı bilmiyorum. Sadece tahmin yürüterek cevap yazıyorum, kendi aracıma sonradan android multimedya taktım, telefonu yansıtmak istediğimde telefondan usb bağlantısı ile tam erişime izin vermem gerekti. Sizin multimedya da telefona erişmek isteyip telefondaki bir ayar tam erişeme izin vermiyor olabilir, bunu en iyi farklı bir kaç telefon ile test ederek anlayabilirsiniz.
Hocam merhaba yazdıklarınız fikir verdi, Bluetooth telefonda sim karta yüklü olan kişileri öncelikle yüklüyormuş, (gördüğüm kadarıyla). Çünkü Ekrana gelen kişiyi kontrol edeyim, nerede hafızalanmış diye bir de baktım sim kart! Kişiyi Gmail buluta taşıdım ve sim karttan da sildim. Multimedya ekranım Gmail bulutta olan tüm kişilerimi aktardı, sorunsuz şekilde.
Not. Telefonda ise varsayılan rehberin sadece birinde olması önemlidir. Tüm kişiler şeklinde seçtiğiniz zaman yine aynı problem çıkıyor, bekliyor sürekli.

Hocam durum bu, çözdümü de yazdık belki faydası olur birilerine sağlıcakla kalın.

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri