Temiz ES7 arıyoruz.

Aracınız
Başlıkta da belirtildiği gibi temiz, fiyatı abartılmamış Vtec2 aramaktayız. Boya takıntımız yok, kaput, tavan hassas noktamız. Km konusu ise, bakımlı bir araç ise yani bakım evrakları km'lere göre ispatlı ise hiç problem değil. Varsa satan tanıdıklarınız, irtibata geçebilirsiniz.

İki araç aramaktayım, biri Makyajlı, manuel yada oto farketmez, ES paket olması tercih sebebi, Diğer araç ise makyajsız otomatık. ES paket olması yine tercih sebebi olur, LS ye de bakabiliriz.

Teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=785]Martenzit61[/MENTION]

Hocam ben de arıyorum ama fiyatlar çok uçuk paraya kıyamıyorum :)

Aracınız
Sitedeki fiyatları hak etmiyor bana kalırsa. Hak verirsiniz yada vermezsiniz orasını bilmem. 40 'a yakın fiyat isteniyor. Nedir sanki, 10 yaşında Civic. Bulamazsak alternatiflerimiz var çok şükür.

Aracınız
Ben de ev ödemesi bitince artık 21 yaşına gelen emektarı bir FD6 ile değiştirmeyi düşünürdüm yakın zamana kadar fakat 1.5-2 sene önceki fiyatlara göre yaklaşık 10 bin lira arttı fiyatlar. Artık bizim emektarın emekliliği epeyce bir süre ertelendi. Evin borcu bitince birkaç bin lira ile boya, çelik jant filan gibi kaporta-aksesuar işlemleri ile model yükseltmeyi planlıyorum şimdilerde. :)

Aracınız
es7 ler candır... fiyatı artar daha da geçen focus a bindim vtec farkını bir kez daha anladım.

ben piyasalarının yüksek olduğunu ama o yıllardaki atmosferik motorlu diğer araçlara kıyasla çok keyifli olduğunu kabul ederek aldım :) benzer fiyat aralığında sorunsuzluk ve aynı sürüş zevkini sunan pek alternatif yok malesef.

Geri