Tesisat yandı..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ararattekin Hocam geçmiş olsun Allah'tan erken fark edilmiş bu şekilde atlatılmış. Aydınlatma tesisatını yapan elektrikçi sorumluluk kabul edip tamir için destek oluyor mu?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun hocam.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@ararattekin Hocam geçmiş olsun Allah'tan erken fark edilmiş bu şekilde atlatılmış. Aydınlatma tesisatını yapan elektrikçi sorumluluk kabul edip tamir için destek oluyor mu?

Allah razı olsun hocam . Henüz tam konuşamadım ama hata yapan elektrikçi de .. sigorta koymamış o yüzden direkt kısa devre yapıp kablo erimeye başlayınca ark oluşturarak ateşlemiş. Yani şu an için bi başka elektrikçi arkadaşın dükkanına çekici ile çektirdim bakalım yarın ne gerekiyorsa yapılacak .
Parça için Temin edeceğim bi adres var mıdır hocam ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Nerde iseniz ordaki çikma parcacilara bakin olmazsa ankarada honda cikmacilarda mutlaka bulursunuz internetten adres tlfn mevcut gecmis olsun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Allah razı olsun hocam . Henüz tam konuşamadım ama hata yapan elektrikçi de .. sigorta koymamış o yüzden direkt kısa devre yapıp kablo erimeye başlayınca ark oluşturarak ateşlemiş. Yani şu an için bi başka elektrikçi arkadaşın dükkanına çekici ile çektirdim bakalım yarın ne gerekiyorsa yapılacak .
Parça için Temin edeceğim bi adres var mıdır hocam ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Linkteki sitede işinize yarayan parça var ise Türkiye den çok daha ucuza temin edebilirsiniz, site güvenilirdir DHL ile 3-4 gün içinde elinizde olur.

https://shop.euroimpex.lt/en/dalys/...ssories/brand:16;model:304;specification:1546

Geri