Titreme sorunu

Merhaba arkadaşlar, sizlerden bir konuda bilgi almak istiyorum. 2010 fd6 aracım 120 binde 6 ay önce baskı balata setini değiştirdim. Araba kalkış esnasında titremeye başladı, baskı balata arızalı heralde deyip tekrar değiştirdim ama yine aynısı oldu. Araba ısınınca daha çok yapıyor resmen motor kulakları kopacak. Başına gelip çözümünü bulan varmı acaba? Volant ta taşlandı..

Çözümü için yardımlarını bekliyorum. İyi günler Honda ailem

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar, sizlerden bir konuda bilgi almak istiyorum. 2010 fd6 aracım 120 binde 6 ay önce baskı balata setini değiştirdim. Araba kalkış esnasında titremeye başladı, baskı balata arızalı heralde deyip tekrar değiştirdim ama yine aynısı oldu. Araba ısınınca daha çok yapıyor resmen motor kulakları kopacak. Başına gelip çözümünü bulan varmı acaba? Volant ta taşlandı..

Çözümü için yardımlarını bekliyorum. İyi günler Honda ailem

Orjinal baskı balata ile değişim yapmanız gerekli olabilir görünüyor, piyasadaki exedy marka baskı balatalar 4 yaylı ve bu şekilde titremelere neden olduğunu eski bir Honda servis ustasının anlatımından hatırlıyorum.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı sorun bir arkadaşın palio aracında da var
Sanırım onda da baskı Balat’a değiştikten sonra meydana gelmiş
Sorunu çözüme kavuşturunca yazarsanız sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2019 da bi arkadaş ta da aynı sorun olmuş web tarayıcısında gördüm ama bizim formda bulamadım arkadaşı. Çözümü bulmuştur belki ama burda yok

Geri