Civic FC5 Tokat belediyesinin kasis mağduru

Aracınız
Civic FC5 2017
Teşekkür ederim hocam. Aynı dediğiniz gibi yaptım kasise girene kadar fren yaptım ama çok kısa mesafe olduğu için etkisiz oldu kasise girerken buraktım freni ön bayağı bi havalandı inince küt diye vurdu çok ses çıktı dedim alt taraf param parça oldu ama sadece fotodaki yerler var . şaseler mi var orada? Acaba farkına varamadığım başka bir hasar olmamıştır inşallah. Amöntisörler sağlam galiba ama rot ayarı yaptırırsam iyi olacak gibi.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
birde frene çok basmayın frene bsınca aracın onu asagı dogru yön alır bırak öle gec

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yakıt deposunu da kontrol edin bence. Aynı durum beni de buldu benzinlikte taşınca farkedildi. Arka koltuk klipsi depoya delik açmış olabilir. Koltuğu kaldırıp koklayın yakıt kokusu geliyor mu diye.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Ugr60

0
Belediye fen işlerinde müdürle görüştüm aracı kanala alıp baktılar koruma sağlı sollu delinmiş dedi müdür siz servisinizde yaptırıp faturayı getirin biz size ödemenizi yapalım dedi. Servisten siparişi verdim 1470 tl alt koruma. Taktırıp faturayı getirecem inşallah yamuk yapmazlar.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Belediye fen işlerinde müdürle görüştüm aracı kanala alıp baktılar koruma sağlı sollu delinmiş dedi müdür siz servisinizde yaptırıp faturayı getirin biz size ödemenizi yapalım dedi. Servisten siparişi verdim 1470 tl alt koruma. Taktırıp faturayı getirecem inşallah yamuk yapmazlar.

Doğrusu beni şaşırttılar. İnşâallah sözlerinin arkasında dururlar.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
belediye lerin öle bi fonu var hızmet araclarıda baska araclara zarar verdıgınde fondan karsılanıyor fakat çoğu beledıye o fonu kendı cebine koyuyor

Aracınız
Civic FC5 2018
bu işlemleri yaparken bir an önce kasisin olduğu yerde video çekin ,kasisten önce uyarı levha olmadığını videoda belirtin,kasisin boyalı olup olmadığını belirtin.Video elinizde dursun.

Bende ankarada başıma gelmişti,aynı yoldan bir çok geçiyordum bir gün bir baktım kasis(krater) dedim bu ne uyarı vs yok ,indim baktımki kasisi yaptıkları gün uyarı levhasınıda dikmişler ben farketmemişim.

Ugr60

0
bu işlemleri yaparken bir an önce kasisin olduğu yerde video çekin ,kasisten önce uyarı levha olmadığını videoda belirtin,kasisin boyalı olup olmadığını belirtin.Video elinizde dursun.

Bende ankarada başıma gelmişti,aynı yoldan bir çok geçiyordum bir gün bir baktım kasis(krater) dedim bu ne uyarı vs yok ,indim baktımki kasisi yaptıkları gün uyarı levhasınıda dikmişler ben farketmemişim.
Olay anında hemen inip videoya çektim hocam. Aynı zamanda sabah şikayet vara da yazdım ama sorunu çözünce sildim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Olay anında hemen inip videoya çektim hocam. Aynı zamanda sabah şikayet vara da yazdım ama sorunu çözünce sildim.

Çetin cevizsiniz vesselam. Çalışanların fatura getir dedikleri kadar var.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
ne davası acıcak oda dıyecek koskaca tumsegı gormuyorsan ben napayım diyecek kasis için tabela şartı var mı kanunda ?

Evet var. Hatta tümseklerin hangi yollarda hangi ölçülerde olmasını belirleyen "Yol sathı hız kontrol elemanları - tümsekler (kasisler)" diye bir genelge bile var. Tümseklerden dolayı meydana gelen maddi ölümlü veya yaralamalı kazalarda avukatlar her zaman araç sürücüsüne kazandırır. Bir cm bile standart dışı olsa belediye kaybeder. Karayolları trafik kanununda ve belirtilen trafik levhalarında şehir içinde 30 şehir dışında 150 metre önceden uyarı levhası olmak zorunda.
Tüm bu bilgiler internette var bende ordan araştırdım.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri