Civic FC5 Torpido kadife kaplama

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Satıcının reklamını yapmak istemiyorum ancak bu uygulamadan yaptıran hiç varmı?
Kullandığı kadife dokulu malzemenin ne olduğuna dair bilgisi olan varmı?

253678

253679

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Ben fc5 için kullandım hocam. Torpido içi ince ama kadifemsi bir kaplaması var. Kapı cepleri ise daha kalın. Taban halısı gibi yapısı var ölçüleri de boşluksuzdu yani güzeldi. Daha önce yapmış olduğum yorum:
1- öncelikle belirtmeliyim ki parça kesimleri tam oturacak şekilde yapılmış sonradan uygulandığı hiç belli olmuyor. İçeriğe gelirsek ;
  • tüm kapı ceplerinin içi( cep tabanı, dışa bakan kısım, içe bakan kısım, öne bakan kısım, arkaya bakan kısım yani cep içini tamamen kapatıyor),
  • Torpido içi ( taban, yan duvarlar ve arka kısmı)
  • Kol dayama içi ( bardaklık geçen çizgiye kadar tamamı)
2- montajı ne çok zor ne çok kolay ben gece karanlığında fazla özenmeden yaptım bazı noktalar üst üste bindi ama belli olmuyor. Belli olan kısım da en arkada olduğundan gözükmüyor. Mesela aydınlık ortamda yaptığım arka kapı ceplerinde hiç belli olmuyor. Aslında parçalar lego gibi birini doğru yapıştırdıktan sonra gerisi doğru gidiyor.
3- montaj tablosu var ama parça sayısı çok olduğundan her bölge için farklı poşetleme yapılsa daha rahat çözülür. (torpido içi ürünler bir poşette, kol dayama içi bir poşette, ön yolcu bi poşette vb)
4- torpido ve kol dayama içinin yapışkanı çok kuvvetli gelmedi ama satıcı zamanla daha çok yapışacağını söyledi.
5- engin bey sağolsun çok ilgili sabah akşam demeden sorularıma cevap verdi bunun için ayrıca teşekkür ederim.
6- ürünü tavsiye eder miyim? Kesinlikle ederim araca ince dokunuş dedikleri tam da bu olsa gerek hem görüntü açısından hem de işlevsellik açısından.
7- dayanıklılık konusunda kapı ceplerinin yapışkanı ağ şeklinde olduğundan çok kuvvetli salma yapacağını sanmıyorum kol dayama ve torpido içini zamanla göreceğiz.
8- fiyat olarak açıkcası fazla gelse de değeceğini düşünüyorum son karar sizlerin.
İyi günler dilerim.
Not: @NoFeaR sorun olmayacaksa ürünü graficar.com.tr adresinden satın aldım.
Not 2: Yazım yanlışlarım varsa affola cepten yazıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 251860Ekli dosyayı görüntüle 251861Ekli dosyayı görüntüle 251862Ekli dosyayı görüntüle 251863Ekli dosyayı görüntüle 251864Ekli dosyayı görüntüle 251865Ekli dosyayı görüntüle 251866

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında içerdeki plastik hissini azaltacağı göz önünde bulundurulursa, fena değil. Fiyat çok abartı değil, kauçuk cep kaplamalarının fiyatları ile oranlandığında tercih edilebilir.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hemen sipariş veriyorum kalitesi ne olursa olsun ele hoş gelsin yeter benim en çok istediğim şeylerden biriydi bu kadife olayı. Direk premium hissi veriyor

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben fc5 için kullandım hocam. Torpido içi ince ama kadifemsi bir kaplaması var. Kapı cepleri ise daha kalın. Taban halısı gibi yapısı var ölçüleri de boşluksuzdu yani güzeldi. Daha önce yapmış olduğum yorum:
Görmemiştim yorumunuzu kusura bakmayın, FB7 için olsaydı direk alırdım diye düşünürdüm ama malzemesi nasıl merak ettim :)

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Bagaj açma düğmesine gelen kısmı kesmişler ama kullanmak isteyen olur diye gene de göndermişler o küçük parçayı gönderebilirim veya izmirdeyseniz elden verebilirim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bagaj açma düğmesine gelen kısmı kesmişler ama kullanmak isteyen olur diye gene de göndermişler o küçük parçayı gönderebilirim veya izmirdeyseniz elden verebilirim.
Nazik öneriniz için teşekkürler :) kargo anlaşmam yok maalesef, ben dokusunu merak etmiştim, sizde daha önceden farklı bir konuda resimleriyle birlikte fazlasıyla bilgi vermişsiniz :) (y)
Kalite olarak özellikle torpido için ve kapı içi cepler gerçekten çok iyi görünüyor (y) D sınıfı hissi vermiş :)

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hem görüntü hem işlevsellik açısından benim de çok hoşuma gitti hocam. Kapı cebinin içine atıyorum istediğim parçayı ne tıkırdıyor ne kırılıyor gözlüğü kabından çıkarıp öylece koyuyorum artık

Geri