Civic FC5 Torpido kadife kaplama

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hem görüntü hem işlevsellik açısından benim de çok hoşuma gitti hocam. Kapı cebinin içine atıyorum istediğim parçayı ne tıkırdıyor ne kırılıyor gözlüğü kabından çıkarıp öylece koyuyorum artık
Banada böyle birşey lazım işte :) uzun yolda çocuğun oyuncakları, anahtarlar, ufak tefek malzemeler sürekli tıkırtı yaptığı için kapı içi cepleri randımanlı kullanamıyorum.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Ürünü bugün itibari ile sipariş ettim. Firma sahibi beyefendi çok anlayışlı, müşteri memnuniyetine önem veren birisi. Fc5 ön cep telefonu koyma yeri için ek istedim. İkiletmeden tamam sizin için oranın ölçüsüne göre kalıp kesip yollayacağım dedi sağolsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben fc5 için kullandım hocam. Torpido içi ince ama kadifemsi bir kaplaması var. Kapı cepleri ise daha kalın. Taban halısı gibi yapısı var ölçüleri de boşluksuzdu yani güzeldi. Daha önce yapmış olduğum yorum:
Ürünü sipariş ettim bugün geldi. Torpido ve kol dayama güzel uygulandı. Ancak kapı içleri girintili dar olduğu için ilk parçayı yapıştıramayıp zayi ettim. Gerisini yapmaktan çekinip bıraktım.

SM-G970F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri