torpido tarafından gelen tıkırtı

B4281

0
arkadaslar herkese merhaba aracım 2013 model FB7 daha 6 aylık arac, sizde de varmı bilmiyorum benim aracta ısındıktan sonra rolantide çalışırken torpido tarafından ama iç taraflarda sanki sağ ön çamurlugun içinden gibi bi tıkırtı titreşim sesi geliyo ve bu cok sinirimi bozuyor. sorun nerden olabilir?

Aracınız
arabam 2015 elagance.tek şikayet ettiğim konu bozuk yollarda gelen tıkırtı sesi.keşke ön konsolda bu kadar cok sert plastik maddeden yapmasalardı.golflerdeki gibi biraz daha kaliteli malzeme kullanabilirlerdi.2017 deki kasada bence bu kronik sorunlara çözüm bulabileceklerini düşünüyorum

frkn

0
Aracınız
Bizim Honda'ların ilginç yanı her hafta bir yer ses yaparken bir diğeri kesiyor.Sunroof başlıyor kapı kesiyor . Cam başlıyor emniyet kemeri kesiyor .En son çare müziğin ses seviyesini biraz yüksek gezmek.Eger amcamız teyzemizi gezdirirsek musiki veya İlahi kesin bulundurmak .Yoksa hep tribe sokuyor araç

Aracınız
Anladigim kadariyla herkes aracin ses yalitimindan memnun degil.Bu kadar kusur kadi kizindanda bulunur diye kendimizk avutalim diyelim.Merak ettigim bu durumu taknti haline getirip aracina yalitim yaptiran var mi ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Fb7 2015 model aracımda titreşimle ilgili tespitlerimi paylaşmak istiyorum; gaza yüklenince motordadan gelen titreşim vardı servis halletti bir borunun titreşimiymiş sıktılar geçti. Şuan iki sorunum var çözülmemiş. Bozuk yolda ön yolcu koltuğu titriyor alttan ve şöför emniyet kemerinin çıktığı yerdeki plastikte boşluk var oda titreme yapıyor şimdilik o boşluğa karton sıkıştırdım 5cm boyunda ve gitti ses :) ama servise gideceğim böyle ilkel birşey hiç hoş durmadı 2015 model arabada. Koltuğada bence çözüm bulamıyacak servis ama göstereceğim. Sizde var mı bu yolcu koltuğu sorunu? Buarada başta ses torpidodan geliyor gibiydi alakası yokmuş aynı sorunu yaşayanlar bilsin

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Fb7 2015 model aracımda titreşimle ilgili tespitlerimi paylaşmak istiyorum; gaza yüklenince motordadan gelen titreşim vardı servis halletti bir borunun titreşimiymiş sıktılar geçti. Şuan iki sorunum var çözülmemiş. Bozuk yolda ön yolcu koltuğu titriyor alttan ve şöför emniyet kemerinin çıktığı yerdeki plastikte boşluk var oda titreme yapıyor şimdilik o boşluğa karton sıkıştırdım 5cm boyunda ve gitti ses :) ama servise gideceğim böyle ilkel birşey hiç hoş durmadı 2015 model arabada. Koltuğada bence çözüm bulamıyacak servis ama göstereceğim. Sizde var mı bu yolcu koltuğu sorunu? Buarada başta ses torpidodan geliyor gibiydi alakası yokmuş aynı sorunu yaşayanlar bilsin

Hocam yolcu koltuğu titreme sorunu ben de vardı hiç bir işlem yaptırmadım :)
Multimedya var ise torpido tıkırtı sorunu oluyor farklı bir ses.

Benim sag on gogus bolgesinden zirilti sesi geliyordu.Lpg gaz kesicinin plastigi boruya motor titresimiyle değdiği icin zirildadigini fark ettiller.Plastik mavi kafayi sabitlediler gecti.Belki yardimci olur bu bilgi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri