Torpidodan gelen ses

Aracınız
Merhaba. Aracım Fc5 kasa 2018 model. Aracımı alalı 4 ay oldu. Sizinde belirttiğiniz gibi ön cam önündeki ızgara kısmında, kilit parke veya sıcak asfalt olmayan bir yerde giderken cızırtı sesi yapıyor ve çok rahatsız edici. Elimle ses gelen ızgara kısmına bastirdigimda ses kesiliyor. En yakın zamanda servise gideceğim. Sizler ne yaptınız bu konuda?? Çözüm bulabildiniz mi??
Serviste halledebildiniz mi??

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

3800kmdeyim o kadar çok yerden ses geliyor ki. Servis genelde uğraşmıyor. Birçok kez gittim, ses yok gelmedi deniyor. Arabanın işçiliği biraz kötü açıkçası. Torpidoyu yaptırdım ses durumu biraz kesildi derken şoför tarafından ve sunroofdan ses gelmeye başladı. Bir yeri düzeltirken başka yer gidiyor. Yine de bir şansınızı deneyin derim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Cevabınız için teşekkür ederim.
Ses olayı insanın sinirlerini zorlayabiliyor. Servise gittiğimde söyleyeceğim. Arabadan soğutacak nitelikte ses. Servis yapacaktir diye umut ediyorum.
Bakalım hayırlısı.

Aracınız
Umarım ilgili bir servis bulabilirsiniz. Şu an müzik dinlemeden gidemiyorum arabada, yoksa can sıkıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Aynen bende şu sıralar aynı moddayım. Müzik sesini açıyorum. Yoksa kulağım sürekli ses gelen bölgede. İnsanın canı sıkılıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı problemler bende de var. Gerçekten işçilik çok kötü. İnşallah servis çözer. Bende götüreceğim pazartesi günü servise

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hangi servise götüreceksiniz Acaba???
Servise gittiginiz zaman yapılanlarla ilgili buraya yazarsaniz çok sevinirim.
Sanırım bu ses olayı sık görülen bir sorun. Servislerde herhalde bunu bilerek artık bu konuda ustalasmislardir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ordu da yaşıyorum. Ateş Plaza var burda sadece. Mecbur oraya talimiz. Aracı teslim alınca sonucu ve yapılanları yazarım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımı aldım servisten. Ses problemi şu an için giderilmiş gibi görünüyor. Daha öncekilerde de böyle ses gidip bir süre sonra tekrar başlıyordu inşallah bu sefer aynısı olmaz. Sünger benzeri bir malzemeyle izolasyon yapılmış.

Aracınız
Aracımı aldım servisten. Ses problemi şu an için giderilmiş gibi görünüyor. Daha öncekilerde de böyle ses gidip bir süre sonra tekrar başlıyordu inşallah bu sefer aynısı olmaz. Sünger benzeri bir malzemeyle izolasyon yapılmış.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Aracınızı güle güle kullanın. İzolasyonu hangi bölgeye yapmışlar acaba? Yolcu tarafı ön camın orada bulunan havalandırma ızgarası tarafına mi??

Aracınız
Civic FC5 2018
Sorunun çözüldüğüne sevindim. Aracınızı güle güle kullanın. İzolasyonu hangi bölgeye yapmışlar acaba? Yolcu tarafı ön camın orada bulunan havalandırma ızgarası tarafına mi??

Teşekkür ederim. Şu an için memnunum izolasyondan. Detay vermediler ama yolcu tarafı havalandırma ızgarasına yapıldığını söylediler.

Geri