Trafik isareti okuma

Ad Soyad
Emre ALPAKAN
Aracınız
Civic FE1 2021
Herkese selamlar aranıza yeni katıldım. Aracın 2023 executive plus kitapçıkta trafik işareti okuma özelliğinden bahsediyor ancak aracin ayarlar kısmında bu özelliği (aktif/pasif etme) bulamadım. Ilk gelen civiclerdeki bu özellik sonradan kaldırıldı mi acaba bilen var mi?

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
Merhaba bu özellik HRV de var ve çalışıyor, Civic de tabela okumayı ben de görmedim,
Hararet göstergesini arıyorum bulamadım ben de , kitapta 250 li sayfalardayim okuyorum hala
bide soldaki hayalet göstergeyi değiştirme yi biliyor musunuz?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Emre ALPAKAN
Aracınız
Civic FE1 2021
-Pdf kitapçıkta arama bölümüne hararet yazıp arattiniz mi? Civic kitapciginda arattigimda getirdi hemen.
-Ekran özelleştirme ayarlari var ordan deneyebilirsiniz nasil değiştireceğiniz hakkında çok bilgim yok açıkçası.
Trafik isareti okumayı nasil aktif ettiniz? Cok karışık durumlar:)

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
-Pdf kitapçıkta arama bölümüne hararet yazıp arattiniz mi? Civic kitapciginda arattigimda getirdi hemen.
-Ekran özelleştirme ayarlari var ordan deneyebilirsiniz nasil değiştireceğiniz hakkında çok bilgim yok açıkçası.
Trafik isareti okumayı nasil aktif ettiniz? Cok karışık durumlar:)

Executive+ da hararet göstergesi yokmuş, yükselirse uyarı verirmiş, buhar ve su atma yoksa; kaput açılır motor kapatılmaz güç çeken sistemler kapatılır, soğuma beklenir kontroller yapılır yola devam edilir diyor kitap.
Buhar ve su atma varsa motor kapatılır soğuması beklenir, sıvı seviyesi kontrol edilir, gerekirse tamamlanır yola devam edilir diyor..

Trafik işaretleri okuma özelliği yok malesef 2023 model için böyle..

Ad Soyad
Emre ALPAKAN
Aracınız
Civic FE1 2021
Executive+ da hararet göstergesi yokmuş, yükselirse uyarı verirmiş, buhar ve su atma yoksa; kaput açılır motor kapatılmaz güç çeken sistemler kapatılır, soğuma beklenir kontroller yapılır yola devam edilir diyor kitap.
Buhar ve su atma varsa motor kapatılır soğuması beklenir, sıvı seviyesi kontrol edilir, gerekirse tamamlanır yola devam edilir diyor..

Umarım hararet yaşamazsınız ama hararet gibi bi sorun olursa arac muhakkak o uyarı işaretini şoföre kendini belli eder. 2006 model jazz aracim da da hararet göstergesi yoktu.

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
Umarım hararet yaşamazsınız ama hararet gibi bi sorun olursa arac muhakkak o uyarı işaretini şoföre kendini belli eder. 2006 model jazz aracim da da hararet göstergesi yoktu.
Evet öyleymiş, aracı kullanırken öğrenecegiz artık bir çok şeyi, gerçi kitabını bitirdim, bir kere daha okurum sonra

Aracınız
Civic FB7 2014
Herkese selamlar aranıza yeni katıldım. Aracın 2023 executive plus kitapçıkta trafik işareti okuma özelliğinden bahsediyor ancak aracin ayarlar kısmında bu özelliği (aktif/pasif etme) bulamadım. Ilk gelen civiclerdeki bu özellik sonradan kaldırıldı mi acaba bilen var mi?
Merhaba araciniz hayirli olsun internet sitesindeki yazi bu sekilde sadece tanima ozelligi var yaziyor onun icinde ilave donanim denmisHonda Civic’in Tüm Özelliklerini Keşfedin _ Honda Türkiye - Personal - Microsoft​ Edge 2024-02...png

Aracınız
Civic FB7 2014

2 model mevcut 1.resimde isaretli olan bolumde surekli olarak gozukuyor 2.resimde ise arac ilk elektrik aldiginda calistirilmadan once hararet simgesini gorebilirsiniz fakat calistirmadan sonra ekrandan kayboluyor.
Herhangi bir antifriz,su kaybinda veya hararet durumunda mavi olan gorsel simge kirmiziya donerek size uyari vericektir.1 model.png2 model.png

Ad Soyad
Emre ALPAKAN
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Artik benim araçta bu ozelligin olmadığına kesin olarak emin oldum böyle bi ilave donanım satın almadim, bahsetmediler de. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
Öncelikle aracınız hayırlı olsun ne zaman aldınız bilmiyorum ancak takip ettiğim ve gördüğüm kadarıyla "İlave Donanım" ibaresi altında trafik işareti tanıma sistemi yeni eklendi. Daha öncesinde bu şekilde ilave donanım olarak da tablo da yazmıyordu şimdilerde sitede bu şekilde bir ibare mevcut sonradan muhtemelen bayiler yardımcı olacaktır ama en son kontrol ettiğimde 30.000 tl gibi absürt bir ücrete sahipti

Geri