Civic FC5 Trafik kazası

Aracınız
Civic FC5 2018
Abilerim selamünaleyküm bugün kaza yaptım yesil ışık da gecerken kırmızı dan gecen aracı görmedim mobeselerde gostermiyor ıșıkları karșı taraf suçu kabullenmiyor süreç ne olur arabam kaskolu pert olurmu sizce arabam. Șimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim IMG-20200806-WA0002.jpegIMG-20200806-WA0009.jpegIMG-20200806-WA0004.jpegIMG-20200806-WA0007.jpeg

G3221 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG-20200806-WA0003.jpeg
    IMG-20200806-WA0003.jpeg
    68.2 KB · Görüntüleme: 96

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Çok geçmiş olsun. Canınıza bişey olmasın, mal bir şekilde yerine gelir.

Yakın zamanda açılan başka bir kaza konusu vardı. Bundan daha az hasarlı aracı perte ayırdılar. Muhtemelen sizinki de öyle olur. Sizin araçtaki hasar daha büyük. Ayrıca airbag'ler de açmış. Tekrar geçmiş olsun. Allah korumuş.

Aracınız
Civic FC5 2018
Çok geçmiş olsun. Canınıza bişey olmasın, mal bir şekilde yerine gelir.

Yakın zamanda açılan başka bir kaza konusu vardı. Bundan daha az hasarlı aracı perte ayırdılar. Muhtemelen sizinki de öyle olur. Sizin araçtaki hasar daha büyük. Ayrıca airbag'ler de açmış. Tekrar geçmiş olsun. Allah korumuş.
Abi allah razı olsun canım sağ Allah a hamd olsun

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun. Aracınız büyük ihtimal perte çıkar.mobese göstermiyorsa bile çevre dükkanlardan yada görgü şahitlerinden kırmızıda karşı tarafın geçtiğini ispatlamaya çalışın. İnşAllah kırmızıda geçen siz değilsinizdir.Keşke o da geçmeseydi. Tekrar geçmiş olsun

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun. Aracınız büyük ihtimal perte çıkar.mobese göstermiyorsa bile çevre dükkanlardan yada görgü şahitlerinden kırmızıda karşı tarafın geçtiğini ispatlamaya çalışın. İnşAllah kırmızıda geçen siz değilsinizdir.Keşke o da geçmeseydi. Tekrar geçmiş olsun
Abi cok teşekkürler cevreyede baktik yok mobesede ben geciyorum solumda bekliyen arabalar 1,5 2 saniye sonra geciyor benim önüm bosdu dalgınlıkla durmadım ıșık yesil yandi diye sagdan araba yok soldan yok ciktim kafa kafa kaldık fotodaki yerinden yarim metre bir metre onunde vurdu sola dönüyor dum ve hızım taș catlasın 40 50 ben durdum ama o duramadı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Abi cok teşekkürler cevreyede baktik yok mobesede ben geciyorum solumda bekliyen arabalar 1,5 2 saniye sonra geciyor benim önüm bosdu dalgınlıkla durmadım ıșık yesil yandi diye sagdan araba yok soldan yok ciktim kafa kafa kaldık fotodaki yerinden yarim metre bir metre onunde vurdu sola dönüyor dum ve hızım taș catlasın 40 50 ben durdum ama o duramadı

> Geçmiş olsun hocam üzücü bir kaza olmuş.
> Anlattığınıza göre sizdede suç var gibi duruyor.
> Kaza anında sizin şerit veya karşı şeritten arkadan gelenler şahit belirlenir tutanakta isim ve plaka ile belirtilebilirdi.
> Mobesede iş yapar fakat ışıkları net görmüş olsa çok güzel olurdu.
> Araç ise büyük ihtimal perte gider. Kaskonuz olduğundan rahat çözüme ulaşırsınız.
> Araç kamerasının önemini bir kez daha görmüş olduk.
> Teselliniz kendinize bir şey olmaması.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
> Geçmiş olsun hocam üzücü bir kaza olmuş.
> Anlattığınıza göre sizdede suç var gibi duruyor.
> Kaza anında sizin şerit veya karşı şeritten arkadan gelenler şahit belirlenir tutanakta isim ve plaka ile belirtilebilirdi.
> Mobesede iş yapar fakat ışıkları net görmüş olsa çok güzel olurdu.
> Araç ise büyük ihtimal perte gider. Kaskonuz olduğundan rahat çözüme ulaşırsınız.
> Araç kamerasının önemini bir kez daha görmüş olduk.
> Teselliniz kendinize bir şey olmaması.

Abi çok teşekkür ederim benim suçum ıșığa güvenip yola cikmak oldu hayattada yapmam ama yanıldım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Abi çok teşekkür ederim benim suçum ıșığa güvenip yola cikmak oldu hayattada yapmam ama yanıldım.

Hocam ışık sarı yandığında arkadan hızlı gelenler frene basmaz tam tersi geçmek için gaza basarlar. Sizde trafiğe göre biraz erken çıkmışsınız.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam ışık sarı yandığında arkadan hızlı gelenler frene basmaz tam tersi geçmek için gaza basarlar. Sizde trafiğe göre biraz erken çıkmışsınız.

Bana yeșil yanınca ona kırmızı yanıyor rampadan römork takili transitle sol seritten hizli gitmesi bildiğin cinayete teşebbüs abi duramadi bile ben oldugum yerde durdum

Geri