TRW Balata

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Brembo mu ate mi iyi

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İkisi de iyi markalar , iyilik kötülük olarak biraz göreceli brembo nun başlangıç standart modellerini kullanmaktansa zımpara takın daha iyi , ama kaliteli ürünlerini de üst segment araçlar tercih ediyor.Nissan gtr gibi bir araç bile brembo kullanıyor kalitesi tartışılmaz. Ate yi de toprak yol rallilerinde,binek araç rallilerinde falan kullanıyorlar. Ama ben bu kadar yukarıya çıkmayım piyasanın 1-2 tık üzerinde ötmeyen,sağlam bir ürün alayım bu kadar uçmayım dersen EBC green stuff balata alabilirsin. Gayet kaliteli ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Balata üretiminde önceden asbest denilen madde kullanılıyordu şimdi yasaklandı. Balatalar bu malzeme olmadan ötme,toz vb sorunlar çıkarıyor artık. Seramik içeren balata kullanmak bu sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İkisi de iyi markalar , iyilik kötülük olarak biraz göreceli brembo nun başlangıç standart modellerini kullanmaktansa zımpara takın daha iyi , ama kaliteli ürünlerini de üst segment araçlar tercih ediyor.Nissan gtr gibi bir araç bile brembo kullanıyor kalitesi tartışılmaz. Ate yi de toprak yol rallilerinde,binek araç rallilerinde falan kullanıyorlar. Ama ben bu kadar yukarıya çıkmayım piyasanın 1-2 tık üzerinde ötmeyen,sağlam bir ürün alayım bu kadar uçmayım dersen EBC green stuff balata alabilirsin. Gayet kaliteli ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Balata üretiminde önceden asbest denilen madde kullanılıyordu şimdi yasaklandı. Balatalar bu malzeme olmadan ötme,toz vb sorunlar çıkarıyor artık. Seramik içeren balata kullanmak bu sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır.

Siz olsanız para sorunu yok ücreti ne kadar olursa olsun hangi balatayı tercih edersiniz

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Siz olsanız para sorunu yok ücreti ne kadar olursa olsun hangi balatayı tercih edersiniz

Öncelikle para sorunum olmasaydı fd6 civic e değil type-r a binerdim type r a da brembo alırdım ama fd6 civic e de brembo almak eşeğe altın semer vurmak gibi bişey benim için. O yüzden de ebc green stuff alırdım.

Aracınız
Öncelikle para sorunum olmasaydı fd6 civic e değil type-r a binerdim type r a da brembo alırdım ama fd6 civic e de brembo almak eşeğe altın semer vurmak gibi bişey benim için. O yüzden de ebc green stuff alırdım.

Olayi can guvenligi acisindan sormustum. Yani birisi 150 tl digeri 250 - 300 tl
En pahali olan her zaman en iyi degildir
Bu neden le en iyisi hangisi diye sordum

[MENTION=506]gkadi[/MENTION] bende 2013 fb7 kullanıcısıyım uzun süredir ön disk balata araştırıyordum trw'nin hangi modelleri uyumlu diye çünkü trw'nin sitesinde bizim kasa (fb7) tanımlı değil. trw bayisine gittim bu ikisini satın aldım bakımda taktırmak üzere ama oradaki çalışan pek emin değildi fb7'ye uyumlu olup olmadığından. Acaba fd6'nın mı diye kafamda soru işareti vardı. Şimdi gönül rahatlığıyla taktırabilirim. İyi ki yazdın bu bilgiyi, teşekkürler.

Acaba arka tarafın kodlarını bilen var mı?
Fd6 on disk 282 mm olmasi gerek

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaşlar orjinal fren balatalarının üzerinde yay var bu yayaların oturması için balatanın üzernde delikler var dikkat eden oldu mu trw gdb3268'de bu delikler yok

JA6266

0
Aracınız
Trw balata taktirdim önler ses yapıyor fren her bastığında ötüyor.Bence başka marka bakın

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Evet ben de trw balata taktırmıştım şuan ötüyorlar
Bir dahaki sefere Bosch deneyeceğim

Geri