Civic FC5 Tssss.cn uygulaması

Ad Soyad
Mezahir
Aracınız
Civic FC5 2017
Bunu yapan birçok kişinin anonslar cinceye döndü daha önce atılan root kayboldu ve bazılarının cihaz geri dönülmez şekilde kilitlendi. Bilginize...
Bunun aynisini ben yaptim onceden bilgim olmadigi icin benim arabanin cihazi cinceye donusdu ve cihaz calismaz oldu.ne yapacagimida bilemedim.allah belasin versin sunu paylasaninda

Aracınız
Civic FC5 2020
Video sonunda da kişi şunu diyor" benim şahsi fikrim uygulama hayalet ekranı çok yoruyor olabilir ve aracı garantiden çıkarabilir, bu uygulamayı yüklemeyiniz, ben de şimdi hemen kaldırıyorum" bunun anlamı hiç denemeyin bile, durup dururken sorun sahibi olmayın dır.

cihaza zarar vermeyen yavaşlatmayan bir root işlemi tavsiye ederim. hem seyir halinde usb den video izler hem hdmi çıkışına.mi stick takarak kullanabilirsiniz çok da güzel oluyor. yardım isteyen olursa mesaj atabilir.

Aracınız
Civic FC5 2020
cihaza zarar vermeyen yavaşlatmayan bir root işlemi tavsiye ederim. hem seyir halinde usb den video izler hem hdmi çıkışına.mi stick takarak kullanabilirsiniz çok da güzel oluyor. yardım isteyen olursa mesaj atabilir.

Ben kullanıyorum. Kablo kesmeden seyir halinde izlememiz mümkün değil. Benim tv+ üyeliğim var, yolda giderken tv yi açıyorum. Zaman geçiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kablo kesmeden üstelik bu zararlı yöntemi uygulamadan gayet mümkün.

Geri