Tünelde alarm yazıp müziği kapatması

Arkadaslar merhaba gunde iki defa tunelden geciyoruz. Alarm yazip muzugi kapatiyor. Telefondan Bluetooth ile bagliyken sarki dinliyorken. Baya bir arastirdim forumda konular acilmis ama net sonuca ulasilmamis sanirim. Ayalardan herseyi kapttim yine denedik yine oluyor. Ne yapmaliyiz.

Radyo dinlerken
Menü
Ayar
Ses
Rds ayarlari
Trafik bilgileri
Kapalı.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Tesekkur ediyorum deneyelim

Spor olarak deneyin ama çözüm olmayacak :) Ben de günde en az 2 kez tünel kullanıyorum. Aynı problemi yaşıyorum 2 senedir. Tek ve geçici çözüm; tünele girmeden 5-10 saniye önce multimedyayı kapatıp tünelden çıktıktan 5-10 saniye sonra multimedyayı açmak. Tünelde yine müzik dinleyemiyorsunuz bu şekilde ama en azından cihaz takılmıyor, yeniden başlatmak zorunda kalmıyorsunuz.

Spor olarak deneyin ama çözüm olmayacak :) Ben de günde en az 2 kez tünel kullanıyorum. Aynı problemi yaşıyorum 2 senedir. Tek ve geçici çözüm; tünele girmeden 5-10 saniye önce multimedyayı kapatıp tünelden çıktıktan 5-10 saniye sonra multimedyayı açmak. Tünelde yine müzik dinleyemiyorsunuz bu şekilde ama en azından cihaz takılmıyor, yeniden başlatmak zorunda kalmıyorsunuz.
yukarda yazdigim adimlari denediniz mi? ben bu ayari yaptiktan sonra sorun yasamadim.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
yukarda yazdigim adimlari denediniz mi? ben bu ayari yaptiktan sonra sorun yasamadim.

Denedim hocam. Sarıyer tüneline hiç bir ayarın çözümü yok. Tünelden tünele değişiyor bu arada. Diğer konu başlığında konuşmuştuk uzun uzun. Karadeniz'deki bazı tünellerde yapmadığını vs.. Siz hangi tüneli kullanıyorsunuz?

İzmir kemalpasa tuneli cok uzun degil ama yapiyor. Sacma birsey ama takilmasi multimediyanin. Bugune kadar bir cok multimediyali arac kullandim sadece bunda yapiyor. 1000bakiki icin devam ederse gidecegim servise sikayette bulunacagim. Neden ben kapatip acmak zorunda kalayim ki.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
İzmir kemalpasa tuneli cok uzun degil ama yapiyor. Sacma birsey ama takilmasi multimediyanin. Bugune kadar bir cok multimediyali arac kullandim sadece bunda yapiyor. 1000bakiki icin devam ederse gidecegim servise sikayette bulunacagim. Neden ben kapatip acmak zorunda kalayim ki.

Servise boşuna şikayette bulunmayın. Honda Türkiye'ye yazın hocam.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Servise boşuna şikayette bulunmayın. Honda Türkiye'ye yazın hocam.

Bunu şu yüzden yazdım. Sizin yaşadığınız bu süreçleri ben de yaşadım. Servis bir şey yapamıyor hatta ben ilk söylediğimde hiç bilgileri bile yoktu böyle bir durum olduğundan. Honda Türkiye'ye de yazdım. Dönüş de yaptılar. Şikayetinizde haklısınız ve çözüm geliştirmek için çalışmalara başlanıyor diye. Ama bir seneyi geçti hala bir çözüm üretmediler. Sizin bu konuyu tekrar gündeme getirmeniz sebebiyle aklıma gelmişken tekrar yazdım Honda Türkiye'ye. Bu problemi yaşayanlar olarak (aslında herkes tünel kullansa herkes yaşayacak) hepimiz Honda Türkiye'ye yazarsak daha etkili olur.

Honda Türkiye Bize Ulaşın Bağlantısı

Orayada yazariz hocam hic sikinti degil. Serviste tanidigimiz var o yuzden ona gidecegim. Honda turkiye yetkililerini falan taniyor. Ne olursa olsun burada cozemezsem honda turkiyeden bir sekilde cozerim demisti.

Geri