Tuhaf bir FC5 Civic İncelemesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Honda civic'in 15 yıllık bakım parasını 1 haftada Mercedes S serisine harcayan bir adamın hezeyanları.
Sonra bunun gibiler bayiler neden test için bize araç vermiyor diyorlar.
Paranın gözü kör olsun ne diyiyim!
O zaten ayrı bir hezeyan bir arada hayalet ekran olmayan f30 a hayalet ekran takmışlardı ki o zaman tüm executive civicde hayalet ekran vardı

Aracınız
Civic FB7 2013
videoya dislike basılmıştır:) , yanlış arabayı yanlış yaklaşımlarla tanıtmış olan bu youtube kanal sahibine ta buradan nefretlerimi sunuyorum. Bu arkadaş gitsin koltukları, iç döşemeleri, kaporta sacları Civic ten iyi olan ama motoru şanzımanı süspansiyonu bir işe yaramayan vag grubuna sevdalansın. Ne de olsa bu arkadaşı yola götüren şey koltuk kaporta yani... motor, şanzıman süspansiyon, aerodinamik ve şasi değil herhalde. her 10000km de ön takıma ses gelen yerlere wd40 sıkarlar artık, dsg ne zaman bozulur? diye tahminlere girerler, TSI motor acaba önce turbo mu yiyecek? segman mı kıracak diye iddiaya tutuşurlar.

Tşkler hocam Dislike atanlardan, yorumla eleştirenlerden Allah razı olsun ?

Aracınız
Civic FB7 2013
Cahilce ve boş bir inceleme işte dün den gelme adamlar olursa olacağı bu

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kimse kusura bakmasın ama şu video için 130 Dislike çok az aynı kişinin diğer videoları da zaten benzer oranda Dislike almış 45 Bin kişilik devasa Honda severlerden en az 4 Bin Dislike basılması lazımdı kendi facebook grubumda da paylaşayım en iyisi orada sadece 935 kişi var çoğu da Hondacı bile değil. ??

Aracınız
Civic FC5 2020
Vallaha bu arkadaşı inceleme için çok da dikkate almaya gerek yok. Beklenti deyip geçelim. Ben araç inceleme deyince Sinan Koç ( otopark) ve Yalın Gülmez ( Kim Geçer) kanallarını takip ediyorum. Bence bu kanallar oldukça tarafsız ve olaya hakimler. Sinan Koç'un Fc5 kasa 1.5 civic incelemesini izlemenizi tavsiye ederim. Ben şahsen o incelemede aracı çok beğenmiştim.
Bu videoyu izledikten sonra 1.5 turbo civic aldım manuel. Gayet memnunum. Hem yakışıklı hem güçlü hem geniş hem rahat hem aile hem de gazlama arabası. Üstelik yakıtı verdiği güce göre gayet makul. Sakin sakin giderken yeri geldiğinde birkaç saniyede 140 150 km hızı görmek benim hoşuma gidiyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Onları da anlamak lazım diye düşünüyorum başka bir gelirleri olmayabilir.

Yalın Gülmez'in hocası İlker Hallit Bolkan bizim facebook otomobil grubunda Benzin TV, Birkan Demir Çalışkan gibi kanallarda var benim youtube kanalıma bak orada reklamı var istersen katılabilirsin pek Hondacı yok hem Alamancılar geldi de :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Yalın Gülmez'in hocası İlker Hallit Bolkan bizim facebook otomobil grubunda Benzin TV, Birkan Demir Çalışkan gibi kanallarda var benim youtube kanalıma bak orada reklamı var istersen katılabilirsin pek Hondacı yok hem Alamancılar geldi de :)
Youtube kanalınızın adı neydi acaba ben Halit Bolkanı da takip etmeye çalışıyorum

Geri