Turuncu gunduz fari ampulu

Turuncu led gunduz fari amlulu aruyirum.elinde yurtdisindan alip fazladan olan yada turkiyede bulablcgmz biyer bilen varsa solerse sevinirim.keyifli forumlar balikesirden selamlar

Hakan Uzun

0
Yönetici
Turuncu led gunduz fari amlulu aruyirum.elinde yurtdisindan alip fazladan olan yada turkiyede bulablcgmz biyer bilen varsa solerse sevinirim.keyifli forumlar balikesirden selamlar

Led degilde direncli var 7443 turuncu isterseniz, hala almadiysaniz yollayabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
Direnç ne ya geçenlerde led aramiyormiydun dostum sen

Abi sorma bizim burda eski cok eski bi aksesuarci var ona ugradim balik sirti varmi filan diye dedi sekil yapalim arabayi filan derken sende led varmi dedim var dedi photon marka takalim bak gor dedi aldik taktik yok yuvaya oturmuyor baska getirdi yuvaya oturmuyor cit yapmiyor orijinaller gibi olmuyor dedim kalsin sonra dedi bu gunduz surekli yaniyor led neden aliyon dedi cok guzel dedim bak direncli takalim dedi begenmessen cikaririz yok dedim sen ver lambalari ben takarim aldim photon turuncu direnclileru koydum torpidoya bigun babamla degismeye kalktik yok abi oda oturmuyo disarida tutturdum iyi yaniyo begendim sonra gerisin geriye gittim turuncu oem marka direncli aldim hemde 4 tane 10 lira frenlere geri vitese ve ozellikle sinyallere led bakacagim artik

Trust

0
Aracınız
Olaya baba dahil olmuş vay anasını
Al bizim linklerden kurtul daha sonra sana Photon satan adama git ona patron kim göster

Hakan Uzun

0
Yönetici
Olaya baba dahil olmuş vay anasını
Al bizim linklerden kurtul daha sonra sana Photon satan adama git ona patron kim göster

Ya ismail babamla bi tanissan 62 yasinda ama tam arabaci bu yaptigim uygulamalar filan hep beraber yapiyoruz babamdada clio symbol var surekli arabayla ugrasiriz
Ahanda lambalar
79eb0d4985f305ef394197fde96bb081.jpg

Trust

0
Aracınız
Babanıza helal olsun.
Hangi markaya bindiginin bi önemi yok insan insan olsun yeterki bazıları var adam 40 yaşında beyin ölümü gerçekleşmiş yapacak birşey yok.ALLAH sağlık sıhhat versin.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Babanıza helal olsun.
Hangi markaya bindiginin bi önemi yok insan insan olsun yeterki bazıları var adam 40 yaşında beyin ölümü gerçekleşmiş yapacak birşey yok.ALLAH sağlık sıhhat versin.

vallahi öyle İsmail hocam.Burda her pazar araba pazarı olur her pazar 1-2 saat orda kendi basına gezer, fiyatları inceler. Mesela bu benim arabanın kapı altlarına toz fitillerini ekledik ya babam diyoki oğlum sıradaki proje ne ? .muha. Bu arada nasıl turuncu o kadar da zayıf değil dimi? Bu sürekli yanan bi lamba olduğu için çok önemi yok bence ama sinyal fren onlar benim isteğimle yandığı için çakma etkisi olduğu için onları kesinlikle led yapacağım ama..

Trust

0
Aracınız
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION]
Turuncu zayıf bana kalırsa ama gün isigida fark ediyor olabilir.
Photon iyidir ama sanırım turuncuda sınıfta kalmış.zeten diğer ledleri aldığınızda aradaki farkı anlayacaksınız .

Geri