• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Turuncu led drl ve ledli sis hk.

Elinde 1 çift turuncu led ampulu olan ve eğer çok olmazsam 1 çift de ledli sis lambası olan var mı parası neyse versek alsak :)

VA 9827

Aracınız
Fazla olan varsa bende alabilirim çok hoş duruyor bende almak istiyorum .
Bazı arkadaşlar yabancı sitelerden alıyor ama ben yabancıyım bu tarz şeyler e yardımcı olacak biri varmı

Fazla olan varsa bende alabilirim çok hoş duruyor bende almak istiyorum .
Bazı arkadaşlar yabancı sitelerden alıyor ama ben yabancıyım bu tarz şeyler e yardımcı olacak biri varmı
burda bu konuda sana yardım edebilecek kimse yok .muha.

Saol hocam bende şuan bu tombullardan kullanıyorum. Aslında çok da memnunum renginden ve ışığından ama led bi başka yaaa :)

VA 9827
Bende bu sismanlari bi tek benmi kullaniyorum diye dusunmeye baslamistim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende bu sismanlari bi tek benmi kullaniyorum diye dusunmeye baslamistim

:) ypk yok. Tombullarda iyidir. Boyalı mı sizin ki yoksa camı mı turuncu. Benim ilk aldığım boyalıydı. Bi zaman sonra rengi açılınca sarı oldu resmen :) ama şimdikilerde bi renk kaybı yok orjinal turuncu

VA 9827

:) ypk yok. Tombullarda iyidir. Boyalı mı sizin ki yoksa camı mı turuncu. Benim ilk aldığım boyalıydı. Bi zaman sonra rengi açılınca sarı oldu resmen :) ama şimdikilerde bi renk kaybı yok orjinal turuncu

VA 9827
Turuncu cam
Aha simdi cektim