Civic FB7 Typer spoyler yardım

9d321e6c44ea5823273917288625a43c.jpg
452b4fc16851abe8933371a05e03aad1.jpg

İstanbulya yaşayan makyajlı makyajsız hb kullanıcıları aranıyor

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam tek spoiler degil on lip arka difuzzor mugenin ve digerlerinin var civic hb yapmis oldugu ...Eger yapan insanlara bunu yaptırabilirsek cok iyi olcak bizde daha guzel binmis olucaz araclarimiza

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam tek spoiler degil on lip arka difuzzor mugenin ve digerlerinin var civic hb yapmis oldugu ...Eger yapan insanlara bunu yaptırabilirsek cok iyi olcak bizde daha guzel binmis olucaz araclarimiza

Dogru diyosun ama bu arabaya göre ben türkiyede bulamadım. Ancak imalat yapan birisine aracın kalıp çıkarmasında yardımcı olucak gönüllü lazım. Arka spoiler icin ort. 500 tl dediler. Fakat istanbulda olan bi gönüllü lazım

Aracınız
Aydinda yasadigim icin imkanlarim burda cok kisitli eger izmirde denizlide bu costum isinden iyi anlayan bidy kit yapan biri varsa gidip konusucam sizlerde yardimci olursaniz cok sevinirim kazasiz belasiz sürüşler

Aydinda yasadigim icin imkanlarim burda cok kisitli eger izmirde denizlide bu costum isinden iyi anlayan bidy kit yapan biri varsa gidip konusucam sizlerde yardimci olursaniz cok sevinirim kazasiz belasiz sürüşler

İzmirde var. Arzum tunig diye bi yer onlar imalatda yapiyolar. Benim istanbulda tanidigim imalat yapan yer bana şöyle bi teklifte bulunmuştu. İzmirde olsaydım bu kanadın ana kalıbını herşeyini yapıcak , arzuma gòndiricek, arzumda ince ayarlamaları yapıcaktı. İstanbuldaki abi eger kendi dükkanında yaptirabilirsek maliyeti ort. 500tl ye yaptircak. Deha tunig adnan adamın adı. Benden illlah etti artık. 0507 276 98 80

Atilyo

0
Merhaba bendede 2015 var bende typer spoyler ön ek düşünürüm ekleyebilirsiniz benide ben servise sordum spoyler için 1700 tl fiyat verdi

V3Z!R

0
İstanbul un hangi semtindesin geliyor bi gün.
Ben bir de arabayı basmak için yay arıyorum bi de ona konuş açalım
Bi fikir lazım

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE]

Geri