Ucuz Benzin, Motorin ve LPG Satan Yerler

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar merhaba. Faydalı olobileceğini düşandüğüm bir başlık açmak istiyorum. Bulunduğunuz ildeki/ilçedeki UCUZ BENZİN MOTORİN VE LPG SATAN YERLER i yazınız lütfen. Bizlerde oraladan alalım yakıtımızı.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
İlk yer benden; İstanbul Kozyatağı E-5 yanyol (Ankara İstikameti) Total Bayii.. Motorini %5 Benzine %2

Aracınız
Civic FD6 2008
Kocaeli-İzmit Kandıra Sapağı BP istasyonu LPG 3,19
Yine aynı şekilde Kartepe yolu üzerinde Köfteci Yusuf'a gelmeden Total Bayi, LPG 3,20

Benzin fiyatlarına tam hakim değilim, yanıltmak istemedim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Class petrol mazot 5.98 di.Ama ucuz yakit almak guzel fikir olsada enjektorlere sorun cikariyor.Lpg tarafinda sanirim filitreleri cabuk dolduruyor. Ama arastirmak lazim.

SM-G973F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Class petrol mazot 5.98 di.Ama ucuz yakit almak guzel fikir olsada enjektorlere sorun cikariyor.Lpg tarafinda sanirim filitreleri cabuk dolduruyor. Ama arastirmak lazim.

SM-G973F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende fabrikasyon LPG li FB7 verken, E-5 üzerindeki classpetrolden (Sahrayı Cedit Medical Park ın ordaki) 1 yıl kesintisiz lpg aldım. Arabayı bakıma götürdüğümde küçük filtrenin erimiş ve kabına yapışmış olduğunu gördüm.

Aracınız
Civic FC5 2019
ucuz mal kötüdür. bu bir önyargı değil bir tespit. kimse kimseye ucuza bitini vermez. ucuzdan kaçın derim. ucuz yakıtta mutlaka bir numara vardır diye düşünüyorum. ucuza ne aldıysam çöpe attım. ucuz yakıt da ya az km gider veya filtreleri götürür ve yahutta her ikisini diye düşünüyorum.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
ucuz mal kötüdür. bu bir önyargı değil bir tespit. kimse kimseye ucuza bitini vermez. ucuzdan kaçın derim. ucuz yakıtta mutlaka bir numara vardır diye düşünüyorum. ucuza ne aldıysam çöpe attım. ucuz yakıt da ya az km gider veya filtreleri götürür ve yahutta her ikisini diye düşünüyorum.

Öle ama kurumsal firmalarda öle değil şimdi bp 3.18 ede satıo LPG yı 3,95 e de biraz da fiyat politikası rekabet tte var ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2019

Hocam ucuz mal iyidir kötüdür bilemem ama peder bey de lpg li c180 var araç 270 bin km de ve piyasanın en ucuz gazını alır araç sıfır km den beri lpg li ve periyodik bakım haricin de sanayi yüzü görmedi araç

Aracınız
Civic FC5 2017
onların da katkılarında vardır bi numara

Hyr katkıları denetleniyor kafasına Göre yapamıyor öle.. sadece taban tavan fıyat ilişkisi rekabet e göre fırma istasyon fıyat belırlıyor... Örnek bp dıyorki istasyon a sen 3 lira en az en fazla 4 liradan satabılırsın LPG yı dıor bu aradaki fiyat oranını istasyon kar rekabet oranına göre kendi belırlıyor. Yoksa LPG aynı LPG...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri