Civic FC5 Ucuz fc5 satılık

Aracınız
Civic FD6 2010

(sarı site ilan numarası irtibat ordan burdan fark etmez)

Kmsi yüksek
Manuel
Boyalı deşişenli tramer li
Fiyatı da doğal olarak ucuz fc5 satılık

Altında 1950 model hatasız civic olan arkadaşlarım konuma yanıt vermeyin size bişe soran yok alıcı varsa ucuza kötü civic var satılık

Daha önce konu açtım vtek 2 binicileri konuma balta vurdu o yüzden uyarı bırakma gereği duydum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

gunesec

Özel Üye

(sarı site ilan numarası irtibat ordan burdan fark etmez)

Kmsi yüksek
Manuel
Boyalı deşişenli tramer li
Fiyatı da doğal olarak ucuz fc5 satılık

Altında 1950 model hatasız civic olan arkadaşlarım konuma yanıt vermeyin size bişe soran yok alıcı varsa ucuza kötü civic var satılık

Daha önce konu açtım vtek 2 binicileri konuma balta vurdu o yüzden uyarı bırakma gereği duydum.
Gönlünüze göre satarsınız inşallah.

Aracınız
Civic FD6 2010
Teşekkür ediyorum bazı insanlar moral bozuyor diyor o var şu var bu var zaten var ona göre aldık satıyoruz :)

mturker

Özel Üye
Teşekkür ediyorum bazı insanlar moral bozuyor diyor o var şu var bu var zaten var ona göre aldık satıyoruz :)
Her malın alıcısı vardır, uygun aldıysan uyguna satarsın pahalı aldıysan pahalıya satarsın özrü kusuru ıllaki ona gore vardır yada yoktur. Ama aracın ıllaki satılır cunku o paraya bazıları fd6 satıyor onu alana kadar bunu alır bence, Ki bende oyle yapar alırım. Hakkında hayırlısı.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Her malın alıcısı vardır, uygun aldıysan uyguna satarsın pahalı aldıysan pahalıya satarsın özrü kusuru ıllaki ona gore vardır yada yoktur. Ama aracın ıllaki satılır cunku o paraya bazıları fd6 satıyor onu alana kadar bunu alır bence, Ki bende oyle yapar alırım. Hakkında hayırlısı.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Her harfinle aynı fikirdeyim hocam teşekkür ediyorum

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu motor ve manuel şanzıman için km çokta yüksek sayılmaz. 300binlik araç için 10bin tramerde olmuş olmamış çok farketmez sanki. Bence siz aracınız için kötü civic demeyin. Hayırlı satışlarınız olsun..

Aracınız
Fiyatınız cok iyi bence. Temiz donanımlı FB7 bile 350 bin yazmışlar.
Boyaya ve tramere hiç takılmasın almayı düşünen arkadaşlar. Macun olacağına değişsin. Şaselerde işlem yoksa ve airbagler patladıktan sonra yenisi takıldıysa gayet güvenlidir.
Hatta böyle arabalar daha iyidir bence fiyatından dolayı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Şase kaput airbag orjinal tavan ve tüm kapılar orjinal servis faturalı onarımları teşekkür ediyorum iyi dileği olanlara ?

Geri