Ufak Bir Kaza

Arkadaşlar bugün yağışlı havada arada baya mesafe olmasına rağmen ışıkta bekleyen bir araca dokundurdum. Hız 50-60 civarıydı yol aşağı rampa şeklinde ve el frenine dahi asıldım ama ne yaptıysam duramadım. Maalesef lastik kurbanı oldum.
Tutanak tuttuk öndeki poloda bişe yok.
Honda efedeye çektim ve ön analiz yaptık. Tampon, sis, üst panjur, alt panjur, tampon demiri, braketler,ön iç panel de hasar görünüyor şuan.
Tahmini 4-5000 tl hasar çıkar denildi. Tampon tamir olabilir belki dendi. Bu arada kaportada hiçbirşey yok araç boyası zaten.
Pazartesi exper beklenecek.Ekli dosyayı görüntüle 250785Ekli dosyayı görüntüle 250786

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gecmis olsun hocam

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bugün yağışlı havada arada baya mesafe olmasına rağmen ışıkta bekleyen bir araca dokundurdum. Hız 50-60 civarıydı yol aşağı rampa şeklinde ve el frenine dahi asıldım ama ne yaptıysam duramadım. Maalesef lastik kurbanı oldum.
Tutanak tuttuk öndeki poloda bişe yok.
Honda efedeye çektim ve ön analiz yaptık. Tampon, sis, üst panjur, alt panjur, tampon demiri, braketler,ön iç panel de hasar görünüyor şuan.
Tahmini 4-5000 tl hasar çıkar denildi. Tampon tamir olabilir belki dendi. Bu arada kaportada hiçbirşey yok araç boyası zaten.
Pazartesi exper beklenecek.Ekli dosyayı görüntüle 250785Ekli dosyayı görüntüle 250786

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok geçmiş olsun. Rabbim beterinden saklasın. Fotolarda fazla bir hasar görünmüyor. Neden bu kadar hasar çıkacağı söylenmiş anlamadım. Eğer hasar kaydına geçecekse sigortaya yaptırmayın. Belki 500-1000 tlye esnafta halledebilirsiniz. Yine iyi bir analiz edip öyle hareket edin. Ben arabanın sol aynasını kırdım. Servis 2460 tl masraf çıkardı. Orginal yan sanayisini işçilik dahik 400 e buldum. Biraz araştırdım orginal çıkma buldum. Hani şu perte çıkan araçlardan sökülen sağlam parçalardan. El emeği dahil 500 tlye halloldu. Allah size ailenizle birlikte kazasız belasız hayırlı yolculuklar versin. Bu arada araç 2012 fb7 aynı araç...

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FD6 2008
Geri