usb den mp3 dinleme

Ali Er

0
Yeni Fc5 go da usb den mp3 dinlerken bir anda radyo calmaya basliyor.Usb ekrani sarkiyi caliyor gosteriyor radyo yayini dinlemeye basliyoruz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yeni Fc5 go da usb den mp3 dinlerken bir anda radyo calmaya basliyor.Usb ekrani sarkiyi caliyor gosteriyor radyo yayini dinlemeye basliyoruz.

Trafik bilgisi açık ise bu yüzden radyoya geçiyor olabilir, menüde yerini bulup kapatıp deneyin.

Ali Er

0
NoFear arkadas menude siatem tanilama altinda direksiyon tusu tanimlansin mi diyor evet diyorum.15 sn icinde direksiyon tusuna basin diyor.Yani bu islem ne ise yariyor.Direksiyonda enter a basiyorum algilamiyor.Diger kullanimda olan tuslari kabul ediyor.Bir de hoparlor icin ayni sey var.Ne ise yariyor anlamadim.

Ali Er

0
Bir de muzik calarlarda (usb,blutooth) direksiyonda durdur baslat tusu ve ileri geri sarma (basili tutarak gibi)ayarlanabiliyor mu?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bir de muzik calarlarda (usb,blutooth) direksiyonda durdur baslat tusu ve ileri geri sarma (basili tutarak gibi)ayarlanabiliyor mu?

Cihazınız kullanımını tam olarak bende bilmiyorum, kullanım kitapçığından yardım alabilirsiniz, ya da deneme yanılma yöntemiyle.

Aracınız
Aynı sorun bende de var ve çok canımı sıkıyor.. arabanın kontagini kapatıp açtığımda radyodan başlıyor her zaman.. USB dinlerken birden radyoya geçiyor.. USB ye dönmek istiyorum tuşu pasif oluyor.. çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim yoksa benzin döküp yakacağım bu arabayı ??

Geri