Uyarılar hakkında yardım

ferhat

0
Aracınız
Selam arkadaşlar bu civic te hiç hoşuma gitmeyen bi durum var arabamda yarım depo benzin var ama her çalıştırmamda yakıt az uyarısı veriyor birde arka emniyet kemerlerini gösteriyor bunları kapatmanın bi yolu yok mu? Tamam bi süre geçince yada “İ” tuşuna basınca gidiyor ama ben sevmiyorum yarım depodan fazla yakıt varken neden bu uyarı çıkıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selam arkadaşlar bu civic te hiç hoşuma gitmeyen bi durum var arabamda yarım depo benzin var ama her çalıştırmamda yakıt az uyarısı veriyor birde arka emniyet kemerlerini gösteriyor bunları kapatmanın bi yolu yok mu? Tamam bi süre geçince yada “İ” tuşuna basınca gidiyor ama ben sevmiyorum yarım depodan fazla yakıt varken neden bu uyarı çıkıyor.

Hocam aracınız lpgli ise, hareket ettikçe benzin yakıt göstregesi düşer, aracı stop edip tekrar çalıştırdığınız da göstergenin normal haline dönmesi gerekiyor, dönmüyor ise, lpg emulatörünüz arızalıdır servise gitmelisiniz.
Arka tarafta oturan olunca emniyet kemeri ikazı çıkıyor muydu hatırlamıyorum, ama yan koltuğa oturan için emniyet kemeri ikazı çıkıyor, bunun da çıkması insanları güvenliğe sevk etmek için faydalı, iptal edilebilecek bir özellik değil.

ferhat

0
Aracınız
Hocam aracınız lpgli ise, hareket ettikçe benzin yakıt göstregesi düşer, aracı stop edip tekrar çalıştırdığınız da göstergenin normal haline dönmesi gerekiyor, dönmüyor ise, lpg emulatörünüz arızalıdır servise gitmelisiniz.
Arka tarafta oturan olunca emniyet kemeri ikazı çıkıyor muydu hatırlamıyorum, ama yan koltuğa oturan için emniyet kemeri ikazı çıkıyor, bunun da çıkması insanları güvenliğe sevk etmek için faydalı, iptal edilebilecek bir özellik değil.
Hocam sen konuyu tamamen yanlış anlamışsın ben aracı ilk çalıştırma esnasında çıkan uyarıdan bahsediyorum Aracı her çalıştırma esnasında oluyor bu uyarılar bir dk gibi bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor ama ben hiç çıkmama durumu var mı onu sordum. öyle yolda giderken yakıt azalma yada yolcu emniyet kemeri takılmayınca değil

maluus

0
Arka koltuk emniyet kemerine ilişkin uyarı kapatılabiliyor diye hatırlıyorum. Ayarları kurcalayın bulursunuz. Benzin göstergesi boş gibi başlayıp ölçtüğü için yavaşça yükseliyor. Ona yapacak birşey yok maalesef. Tasarım böyle.

Enviado desde mi Nexus 5X mediante Tapatalk

Aracınız
Arka koltuk emniyet kemeri ikazı beni de cok rahatsız ediyor menu tusuna basonca gidiyor ama tam olarak malesef kapatamadım bir turlu bir yolu varsa paylaşalım arkadaslar

Geri