Uzun Yolda LPG mi Benzin mi?

Uzun Yolda LPG mi Benzin mi?

• Benzin

• LPG

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar herkese merhabalar.

Yarın uzun yola çıkacağım. 600km'lik bir yol. Malum yakıt fiyatlarının yüksek olmasından dolayı sizce LPG ile mi gitsem yoksa Benzin doldurup mu gitsem? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Benim fikrim benzinde gitmenizden yanadır. Lpg'yi kaçtan alıyorsunuz biliyorum. Şuan alacağınız lpg litre fiyatını 1,25 ile çarpın benzin litre fiyatına yakın veya aynı ise hiç gerek yok.

Arkadaşlar herkese merhabalar.

Yarın uzun yola çıkacağım. 600km'lik bir yol. Malum yakıt fiyatlarının yüksek olmasından dolayı sizce LPG ile mi gitsem yoksa Benzin doldurup mu gitsem? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Merhaba,yakın geçmişte bir forum üyesi düz dediği karadeniz sahil yolunda 100 km lpg aynı yolda 104 km de benzinde gitmiş ve kayıt altına almıştı. Benzin 30 tl lpg 40 tl tüketimi vardı hızı 115 sabit. Güzergahınız yokuşu bol değilse lpg zarardır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba,yakın geçmişte bir forum üyesi düz dediği karadeniz sahil yolunda 100 km lpg aynı yolda 104 km de benzinde gitmiş ve kayıt altına almıştı. Benzin 30 tl lpg 40 tl tüketimi vardı hızı 115 sabit. Güzergahınız yokuşu bol değilse lpg zarardır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri