Aracınız
Civic FB7 2013
Güzel olmuş. Benim aciliyetim yoktu o yüzden netten aldım hemen hemen aynı fiyatmış zaten. Bu hafta içi taktırcam inş bende bakalım. Takılması kolay mı peki? Takılırken ustaya bakalım da gözden kaçırdığımız birşey olmasın o açıdan sordum
Videolarda davlumbaz sökülerek yapılıyor ama benim usta sökmeden üst taraftan 5-10 dk lık uğraşla değiştirdi hataya sebep verecek bir durum görmedim kayışın geçeceği yerleri zaten usta biliyor olacaktır gerdirmeyi yapıp kayışı monte etmek kalıyor.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Almış olduğum Bando 6pk2090 kayışı bugün taktırmaya gittim usta o kadar gerdirmesine rağmen olmadı ufak bir miktar kısa geldi. Anlamış değilim neden böyle oldu, o kadar da araştırdık aldık. Bu 2090 her yerde aynı değil mi? Herkes taktırıyor oluyor. Usta gitti parçacıdan Bosch 2100 aldı geldi ben istemedim taktırmadım. Aldığım yerle görüşeceğim bakalım

Aracınız
Civic FB7 2013
Almış olduğum Bando 6pk2090 kayışı bugün taktırmaya gittim usta o kadar gerdirmesine rağmen olmadı ufak bir miktar kısa geldi. Anlamış değilim neden böyle oldu, o kadar da araştırdık aldık. Bu 2090 her yerde aynı değil mi? Herkes taktırıyor oluyor. Usta gitti parçacıdan Bosch 2100 aldı geldi ben istemedim taktırmadım. Aldığım yerle görüşeceğim bakalım
Ustanız yapamamış olabilirmi ? Bence farklı ustaya götürüp deneyin derim. Aynı kayışı geçen hafta aldım taktırdım size de burdan yazdım o günden beri aracımda ses falan kalmadı hiçbir sıkıntım yok maaşallah.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Ustanız yapamamış olabilirmi ? Bence farklı ustaya götürüp deneyin derim. Aynı kayışı geçen hafta aldım taktırdım size de burdan yazdım o günden beri aracımda ses falan kalmadı hiçbir sıkıntım yok maaşallah.
Dediğiniz ihtimalde olabilir çünkü çok uğraştı gerdirdi olmadı sonra gitti kayışı ölçtürdü Bosch marka getirdi kıyasladı kısa dedi olmadı. Neyse artık iade ediyorum kayışı Ankarada Honda servisinde taktırcam yapacak bişey yok, bulunduğum şehir küçük yer pek fazla da kurcalatmak istemiyorum arabayı

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sizin usta gevşetilecek yerini bilmiyor olabilir, yada yeterince gevşetmemiş olabilir, şu videodaki vidayı 19luk lokma ile tam gevşetme yaptı mı?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
O internetten aldığım kayışı iade ettim. Gittim orijinalini ( a da Bando) taktırdım Ankara'da.
Peki servisten mi aldınız yoksa yedek parçacıdan mı? Bende FB7ninkini değiştirmeyi düşünüyorum ama nerden alacağıma emin olamadım :unsure:

Geri