Civic FB7 V kayışı ses sorunu

Aracınız
Civic FB7 2013
Selamünaleyküm bugün aracımın ve kayışını değiştirdim değiştirdikten sonra ıslık sesi gibi ses gelmeye başladı. Bando 6pk2095 marka ile değiştirdim ustaya ses geldiğini söylediğimde yeni olduğu için olabilir biraz kullan devam ederse bakarız dedi. Daha önce ki Kayıştan hiç böyle bir ses gelmiyordu. sizce bu ses nereden gelmiş olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Ben satın aldım facebooktan grubta satıcı vardı topra otomotiv diye ordan satın aldım bando 6pk2095
Ama tarihi yazmıyordu dediğiniz gibi sert olma olasılığıda olabilir napıcam bilmiyorum

Geri arayin ses yapti bu ya tekrar yollayin yada para iademi yapin diye.100 tl sorun degil cozulmezse orjinalini alin taktirin. Ama ustayi begenmediyseniz baska ustaya gosterin montaji duzgun kayistan oldugunun teyidini alin once

Aracınız
Civic FB7 2013
Geri arayin ses yapti bu ya tekrar yollayin yada para iademi yapin diye.100 tl sorun degil cozulmezse orjinalini alin taktirin. Ama ustayi begenmediyseniz baska ustaya gosterin montaji duzgun kayistan oldugunun teyidini alin once

Yarın ustaya tekrar baktırcam yapamazsa izmirde özel bi honda servisine göstermiye düşünüyorum. Ses yaptı diye bide sıvı gres sıktım daha da kötü yapmış olabilir mi acaba ya :(

Aracınız
Civic FD6 2008
Yarın ustaya tekrar baktırcam yapamazsa izmirde özel bi honda servisine göstermiye düşünüyorum. Ses yaptı diye bide sıvı gres sıktım daha da kötü yapmış olabilir mi acaba ya :(

Kapi gicirtisyla karistirdin heralde? daha kotu yapmistir

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben satın aldım facebooktan grubta satıcı vardı topra otomotiv diye ordan satın aldım bando 6pk2095
Ama tarihi yazmıyordu dediğiniz gibi sert olma olasılığıda olabilir napıcam bilmiyorum

Özellikle kayış gibi kauçuk esaslı ürünlerde tarih çok önemli, bende FB7ye ilk olarak Gates marka 6pk2095 ebadında kayış buldum diye seviniyordum ama elime geçince üretim tarihi 2014 görünce direk iade ettim ? Fiyatının düştüğünü görüncede serviste orjinal taktırdım.

Çok saçma gelecek ama isterseniz kayış bölgesine sağa sola bulaşmayacak şekilde pudra da deneyebilirseniz, enteresan bir şekilde çok eski pejomda kayışın gacırtı sesini pudra kesiyordu :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sıvı gres sıktım ama bişey değişmedi ya ustaysa sinir oldum yapamıcaksan yapamıcam de sen böyle bin bakarız deyip yolladı

Kayış yüzeyine gres gibi yağlı çözücüler sıkılmaz, kayışın tutuşunu daha da kötü hale getirir.

Aracınız
Civic FB7 2013
Özellikle kayış gibi kauçuk esaslı ürünlerde tarih çok önemli, bende FB7ye ilk olarak Gates marka 6pk2095 ebadında kayış buldum diye seviniyordum ama elime geçince üretim tarihi 2014 görünce direk iade ettim Fiyatının düştüğünü görüncede serviste orjinal taktırdım.

Çok saçma gelecek ama isterseniz kayış bölgesine sağa sola bulaşmayacak şekilde pudra da deneyebilirseniz, enteresan bir şekilde çok eski pejomda kayışın gacırtı sesini pudra kesiyordu :)

Deneyeceğimm yarın bunuda ilk ustaya tekrardan gösreyim bi ona göre yapayım. Mesaj atıp bana yolladığının üretim yılını öğreneyim

akif

0
Aracınız

Yetkili servise gitmeyecekseniz Çiğli Atasanayi'de Honda Masters diye bir yer var özel servis olarak orayı öneriyorlar Google'a yazıp yorumlarına bir bakın isterseniz kafanıza yatarsa uğrar sınız, ben yetkili servis harici bir yere gitmiyorum ama gidenler memnunmuş. Orjinal üründen şaşmayın hocam.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Yetkili servise gitmeyecekseniz Çiğli Atasanayi'de Honda Masters diye bir yer var özel servis olarak orayı öneriyorlar Google'a yazıp yorumlarına bir bakın isterseniz kafanıza yatarsa uğrar sınız, ben yetkili servis harici bir yere gitmiyorum ama gidenler memnunmuş. Orjinal üründen şaşmayın hocam.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Olabilir hocam bende Turgutlu danım yakınım. Banada 3.sanayide ikiler honda varmış onu çok methettiler apo usta varmış terakki çıkışlıymış 20 yıldır honda ustasıymış.

Geri