VA9827 Civic FB7

Allah kazasız belasız binmek nasip etsin hocam :) honda logosunun altındaki kırmızı şeriti merak ettim çok hoş duruyor birde logo tabikide nereden temin edebiliriz acaba?

Amin inşallah hocam. Kırmızı logoları aksoy tuningden almıştım 1 yıl önce fiyatını hatırlamıyorum. Ön panjurdaki kırmızı şerit folyo. Son ızgarayı komple kırmızı folyo kaplatmıştım.

VA 9827

Araç yeni gibi olmuş. Meguiars güzel iş çıkarmış. Güle güle kazasız belasız kullanın.
Nacizane tavsiyem plastik bayi plakalığını söküp plakayı direk yapıştırmanız olacak.
Daha hoş bir görüntü olacağından şüpheniz olmasın.

Araç yeni gibi olmuş. Meguiars güzel iş çıkarmış. Güle güle kazasız belasız kullanın.
Nacizane tavsiyem plastik bayi plakalığını söküp plakayı direk yapıştırmanız olacak.
Daha hoş bir görüntü olacağından şüpheniz olmasın.

Hocam teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için. Bende aynı kanaati getirmiştim daha önce sökmek için niyetlendim fakat ön görülerine güvendiğim bi abim " onu çıkartma ufak dokunmalarda tampona zarar gelmesini önler " demişti. Bende bu konudan 1 hafta sonra ufak bi dokundurdum plakam yamulmuştu :) anlayacağın böyle kalması benim yararıma :) malum istanbul trafiğinde tamponun sağlam ve çiziksiz olması mükemmel bişey :)

VA 9827

Hocam teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için. Bende aynı kanaati getirmiştim daha önce sökmek için niyetlendim fakat ön görülerine güvendiğim bi abim " onu çıkartma ufak dokunmalarda tampona zarar gelmesini önler " demişti. Bende bu konudan 1 hafta sonra ufak bi dokundurdum plakam yamulmuştu :) anlayacağın böyle kalması benim yararıma :) malum istanbul trafiğinde tamponun sağlam ve çiziksiz olması mükemmel bişey :)

VA 9827

O zaman böyle devam :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

Geri