Vanalı egzoz

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Dört yıldır bu foruma üyesiniz ve egzoz istediğiniz bu mesaj dışında kendinizi bile tanıtmamışsınız. Yani foruma zerre kadar faydanız olmamış ve bugün hayrına egzoz istiyorsunuz. Sizce ayıp olmuyor mu? Vermeden almak Allah'a mahsus!!!

4 yıl önce tanıttım kendimi 3 yıl önce bi kaçkez buluşma önerisinde bulundum hiç kimse dönüş yapmadı yine 4 yıl önce bu forumdan yardım isteyen istanbullu bi arkadaşın konvoyu için 4 tane araba buldum ama yazdığım hiç bi mesaja dönüş olmadı buna cevap yazdığınıza şaşırdım

Bu arada tanıtım mesajı ve diğerleri neden görünmüyo anlamadım çünkü forumda yazdığım ilk mesajda uyarı almıştım önce kendinizi tanıtın diye çok iyi hatırlıyorum

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
4 yıl önce tanıttım kendimi 3 yıl önce bi kaçkez buluşma önerisinde bulundum hiç kimse dönüş yapmadı yine 4 yıl önce bu forumdan yardım isteyen istanbullu bi arkadaşın konvoyu için 4 tane araba buldum ama yazdığım hiç bi mesaja dönüş olmadı buna cevap yazdığınıza şaşırdım
Profilinize baktığımda sizin dediğiniz gibi aktif olduğunuzu görebilseydim keşke.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Forumda 4 yılda çok şey değişti.
Hayrına demenizden ziyade elinde olan var mı? veya "uygun fiyata alabilirim." gibi cümleler daha yapıcı olur. Türkiyenin her yerinden üyemiz mevcut. Hayrına kelimesi daima beraber çalıştığınız, bildiğiniz, samimi olduğunuz insanlara naz veya latife olarak söylenebilir.
İyi forumlar dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri